Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Луцький тролейбус
Луцький тролейбус

Керувати Луцьким підприємством електротранспорту хочуть одразу двоє осіб

08:16 17.03.2018
815

Дві кандидатури та дві стратегії розвитку. У конкурсі на посаду очільника Луцького підприємства електротранспорту взяли участь двоє людей.

Думали, як покращити діяльність підприємства теперішній керівник КП Володимир Пуц та Віктор Мозоль. Про це інформує Sfera-TV.Lutsk.

Кожен запропонував свій план дій на п’ять років, Володимир Пуц зазначив, що головним завданням вбачає – збільшення кількості транспорту, адже його не вистачає на кожному маршруті.
Також кандидат додав, що тролейбуси потрібно ремонтувати й вводити у них автоматизовану систему оплати проїзду. Щоправда не уточнив, що заважало це все робити при його попередній керівній каденції

Другий кандидат Віктор Мозоль приділив більше уваги аналізу фінансово-економічної роботи підприємства за минулі роки, здійсненню ревізії та інвентаризації у підрозділах ЛПЕ.

На даний момент луцькі тролейбуси знаходяться у не найкращому стані, про що свідчать скарги лучан. Транспорт часто ламається, а його кількість мала для достатнього обслуговування усіх мікрорайонів міста.

Зауважимо, що на думку багатьох експертів, робота такого системного підприємства мала б бути постійно в полі зору очільників міста. Проте за боротьбою з рекламістами і війною з ринками займатись розвитком екологічного громадського транспорту очевидно нікому і ніколи.

Читайте також: Керувати «Луцькими ринками» зголосився співробітник «Укранафти»

;
Загрузка...
Коментарі
21 вересня
Вчора
19.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин