У Луцьку театр Леся Курбаса покаже благодійну виставу

09 Червня 2023, 12:32
Марко проклятий або Східна легенда 843
Марко проклятий або Східна легенда

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків театр Леся Курбаса виступить із виставою «Марко проклятий або Східна легенда».

Благодійний захід, організований в межах проєкту «Космогонія», відбудеться у четвер, 22 червня. Початок о 18:00. Про це йдеться на фейсбук-сторінці музею.

Тривалість – 50 хвилин. Вікове обмеження – від 14 років.

Вхід за квитком, який можна придбати за посиланням. На вході просто покажіть підтвердження оплати квитка.

Усі кошти від продажу квитків будуть спрямовані на тактичні медичні засоби, які виготовляє і відправляє безкоштовно на передову волонтерський хаб VolWest HUB.

Робота над постановкою за поезією Василя Стуса розпочалась у Львові. А в січні 2001 року творча група театру на чолі з режисером Володимиром Кучинським, літературним менеджером Юлією-Анною Франко і акторами Олегом Стефановим, Наталією Половинкою і Андрієм Водичевим вирушили до Нью-Йорку в рамках культурного обміну на запрошення Ukrainian Institute of America, де до них долучилася в якості літературної консультантки відома дисидентка, громадська діячка і дослідниця творчості Василя Стуса – Надія Світлична. 

Прем’єра вистави «Марко Проклятий або Східна легенда» відбулась в Ukrainian Institute of America, Нью-Йорк (США) 2001 року. Після успішних прем’єрних показів вистава вирушила туром містами Східної і Північної Америки: Вашингтон, Філадельфія, Клівленд, Детройт, Чікаго, Бостон. Перший показ в Україні відбувся в Театрі Курбаса у Львові 20 квітня 2001 року.

 

 

 

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром