«Підприємство не має жодного стосунку до поширення неприємного запаху в місті», – Гнідавський цукровий завод

На Гнідавському цукровому заводі відреагували на звинувачення стосовно поширення неприємного запаху на території Луцька та Боратинської громади.
На підприємстві переконують, що жодного стосунку до цієї ситуації вони не мають. Про це пише Волинь Infa.
Нагадаємо, 5 червня міський голова Луцька Ігор Поліщук заявив, що в разі невирішення ситуації зі смородом у місті, роботу заводу блокуватимуть. Крім того, за словами виконувача обов'язків начальника відділу екології міської ради Олега Гелети, завод «Біо Пек» перед тим, як призупинити роботу, мив ємності. Ці відходи опинилися у їхній каналізації й потрапили на поля фільтрації.
«Наше підприємство не має жодного відношення до поширення неприємного запаху в місті. Ми хочемо поінформувати громаду, а також Луцьку міську раду про те, що Гнідавський цукровий завод не працює вже від листопада. Що стосується роботи біоетанольного заводу, то він не працює вже понад місяць, окрім того, жодних зливів мелясної барди чи будь чого на поля фільтрації біоетанольний завод не проводить кілька років, адже вона зберігається у закритих металевих резервуарах на території підприємства. Окрім того, меласної барди тривалий час вже немає, що можуть підтвердити волинські сільгоспідприємства, які за гроші купують її як органічне добриво, попередньо записуючись у чергу. Окрім того, жодних резервуарів ми не мили», – розповідають на заводі.
На підприємстві переконують, що Луцька міська рада не зверталася до них із будь якими зауваженнями щодо поширення неприємного запаху у місті.
«Ми готові до діалогу, можемо разом із представниками відповідних органів міської влади виїхати на поля фільтрації, оглянути ситуацію, однак, відповідально заявляємо, що причиною поширення неприємного запаху в місті не є наше підприємство», – переконані представники заводу.
На Гнідавському цукровому заводі запевняють, що готові надати всю необхідну допомогу аби виявити та подолати причину неприємного запаху в місті.
Читайте також: Як у Боратинській громаді вирішують проблему смороду
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром