Укриття у Торчинській лікарні привели до ладу після втручання прокуратури

#   1336
Укриття у Торчинській лікарні привели до ладу після втручання прокуратури

Привели у стан готовності укриття у лікарняних закладах у Торчині та Ківерцях.

Прокурори звертались до суду, адже через бездіяльність користувачів у воєнний час приміщення не були готові до повноцінного використання їх як споруд цивільного захисту. Тут були проблеми з вентиляцією, електрообладнанням, гідроізоляцією, автоматичними системами пожежогасіння та сигналізації тощо. Про це інформує пресслужба прокуратури.

Попри те, що працівники ДСНС виявляли ці проблеми і раніше, та вносили приписи із вимогами усунути порушення, захисні споруди не могли повноцінно виконувати свої функції.

Відтак прокурори  в суді домоглися зобов'язання користувачів привести укриття у стан готовності. Рішення суду виконані.

Читайте також: В укриттях освітніх закладів Торчинської громади буде WI-FI

 

 

Останні новини

Всі

7 червня 2026

6 червня 2026