Укриття у Торчинській лікарні привели до ладу після втручання прокуратури

Привели у стан готовності укриття у лікарняних закладах у Торчині та Ківерцях.
Прокурори звертались до суду, адже через бездіяльність користувачів у воєнний час приміщення не були готові до повноцінного використання їх як споруд цивільного захисту. Тут були проблеми з вентиляцією, електрообладнанням, гідроізоляцією, автоматичними системами пожежогасіння та сигналізації тощо. Про це інформує пресслужба прокуратури.
Попри те, що працівники ДСНС виявляли ці проблеми і раніше, та вносили приписи із вимогами усунути порушення, захисні споруди не могли повноцінно виконувати свої функції.
Відтак прокурори в суді домоглися зобов'язання користувачів привести укриття у стан готовності. Рішення суду виконані.
Читайте також: В укриттях освітніх закладів Торчинської громади буде WI-FI
Читайте також:
- Луцьк
Винуватець смертельної аварії у Торчині постане перед судом
- Бізнес
Які супи найкраще зігрівають у холодну пору року
- Луцьк
У Торчинській громаді збирають кошти на евакуаційний автомобіль для підрозділу свого земляка
- Луцьк
У Торчині дві одиниці техніки прибирають сніг, а жителі скаржаться на нерозчищені вулиці
- Луцьк
Смертельна аварія в Торчині: 21-річного водія взяли під варту