Частина волинських депутатів ініціює розглянути ситуацію із втечею ексголови Луцької райради під час сесії

22 Травня 2023, 15:56
Олександр Омельчук 978
Олександр Омельчук

Волинські депутати від фракцій політичних партій «Європейська Солідарність» та «Аграрна партія України» звернулися до голови Волинської облради із проханням розглянути випадок із втечею ексголови Луцької райради Олександра Омельчука за кордон на пленарному засіданні та озвучити своє рішення публічно.

Відповідну інформацію на своїй сторінці у фейсбук розмістила Юлія Вусенко.

Нагадаємо, голова Луцької райради Олександр Омельчук склав повноваження та виїхав за кордон через «психологічний тиск та погрози». 

У Луцькій райраді запевняють, що про таке рішення ексдепутата не знали.

 Політолог Антон Бугайчук ситуацію зі звільненням голови райради вважає не прозорою, бо Омельчук у своїй заяві не назвав прізвищ. Наразі поліція розслідує кримінальне провадження щодо службових осіб Луцької райради

«Мільйон  питань з приводу того, що це взагалі було? Про який тиск іде мова? Чи правда, що в п’ятницю правоохоронці принесли підозру і передали її його заступнику Андрію Леву? Як виїхав за кордон Олександр Омельчук? Це через шлях чи сам підписав собі відрядження?  Хто запросив?  Чи правда, що запрошення він отримав від словацького фонду, до якого причетний інший депутат райради від «Слуги Народу» Юрій Бондарук? Коли буде скликана сесія районної ради? А правда, що при такій ганьбі партія, яка висувала голову, не вибачилася та не скомунікувала публічно з виборцями? А правда, що «За Майбутнє» хочуть знову очолювати районну раду? А скільки взагалі виїхало їхніх депутатів в області? Це що за тенденція і хто за це відатиме? Чому ніхто про це публічно не говорить і не розбирається в ситуації, яка є неприйнятною на Волині? І так по колу», – написала депутатка переілк запитань, які стали причиною звернення. 

Юлія Вусенко додала: Луцька районна рада повинна переобрати свого очільника для створення нормальних робочих умов.

Тексти звернення подаємо нижче.

 

 

Коментар
23/06/2024 Неділя
23.06.2024
22.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром