У Всеволодівці демонтують електроопори: місцева мешканка вважає це незаконним

17 Травня 2023, 11:28
Демонтують електропори 1077
Демонтують електропори

У селі Всеволодівка Луцької громади працівники «Волиньобленерго» демонтували електроопори, які, зі слів місцевої жительки Людмили Корнилевич, встановлював за власні гроші її батько. 

У зв'язку з цим жінка написала заяву до поліції. Людмила Корнилевич розповіла Суспільному, що на місці, де нині демонтують електроопори, була ферма її батька, а поряд з мережею є земельна ділянка рідної сестри.

«Сестра планує тут щось робити, і як, їм знову по-новому прийдеться проводити лінію, платити гроші, якщо батько це все зробив і воно стояло», – каже жінка.

За її словами, спочатку працівники «Волиньобленерго» без дозволу і компенсації демонтували дроти, але обіцяли, що за потреби їх повернуть, а нині демонтують електроопори.

Майстер дільниці «Волиньобленерго» Микола Голова каже, що електромережі не функціонували, після демонтажу їх завезуть на склад. 

«Опори гнилі, можуть падати, і обліку немає», – говорить чоловік.

Інженерка пресцентру «Волиньобленерго» Інна Ройко розповіла, що електролінія втратила цільове призначення. Каже: чотири електроопори були в експлуатації та у власності обленерго, відповідно до договору про передачу майна на баланс підприємства, компенсація за передані об'єкти не передбачена. Додає: у товаристві є всі документи, що підтверджують право власності на дану низьковольтну лінію електропередачі.

 

На місці події Людмила Корнилевич написала заяву у поліцію. Поліцейський Володимир Зінкевич прийняв заяву від жінки та каже: дана подія потребує додаткового розгляду, бо встановити усе на місці неможливо, адже немає зараз документів, які б свідчили, на чиєму балансі ці електроопори. Обставини події будуть встановлювати.

 

Коментар
20/07/2024 П'ятниця
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром