Луцький нардеп у Раді не подав жодного запиту щодо проблем міста

25 Лютого 2016, 16:02
3862 Джерело: seo-top-news.com.ua

Три депутатські запити надійшли від представника нашого міста у парламенті  Ігоря Лапіна від початку набуття ним депутатських повноважень.

На два з трьох запитів він отримав відповіді, повідомляють на сайті «Рада».

Крім того, у Ігоря Лапіна усі депутатські запити стосуються загальнонаціонального рівня та пов’язані із вирішенням проблем в інших регіонах України.

Жодного депутатського звернення щодо проблем власного округу Ігор Лапін не подав.

Натомість представник Луцька в парламенті звертався до МЗС України щодо вилучення дипломатичних паспортів у народних депутатів України VII скликання, які голосували за «Диктаторські закони» 16 січня 2014 року.

Коментарі
26 Лютого 2016, 00:31
О це попрацював, скотиняка... Добре, що бурштину накопав.. Може за таку плідну роботу його варто залишити без зарплати
26 Лютого 2016, 00:48
Луцьк це Україна<br/>https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1632835450315274&amp;id=100007665035539
26 Лютого 2016, 12:58
Та срана самооборона вдавиться бурштином. Вон з Луцька!!! Одягайтесь нормально, тут рибацькою формою нікого не залякаєш!!!
26 Лютого 2016, 14:15
Для вирішення питань міста є Луцька міська рада, області - Волинська обласна рада. Верховна рада - місце вирішення загальноукраїнських питань.
26 Лютого 2016, 15:06
Ганьба
26 Лютого 2016, 15:25
Кого вибрали - того і маємо. Приїхало в Луцьк з Ковеля, ні бум-бум про проблеми і потреби міста, і взагалі про місто. Чого ж від округу в який Ковель входить не балотувався?! Напевно, &quot;дуже люблять його там&quot;. А Ірина Констанкевич була дійсно достойним кандидатом.
26 Лютого 2016, 19:51
цей &quot;нардеп&quot; дбає про Луцьк. За свою каденцію придбав дві квартири в новобуді біля автошколи досааф та ще будує дім на свою мізерну зарплату.
27 Лютого 2016, 17:18
та один вже дободував в районі Київського майдану,а на дорогу, щоб ро вулиці проїхати видно не вистачило,так що хай ще попрацює у Раді
28 Лютого 2016, 00:43
Правильно! Для лохів що голосували так і треба!!!