Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Японія у Луцьку
Японія у Луцьку

Справжнісінька японка влаштувала лучанам експрес-знайомство зі своєю країною

10:55 09.03.2018
2619

До Луцька японську гостю запросила Лідія Кожевнікова, учасниця проекту «Корабель молодих лідерів світу 2017». У рамках цього проекту японський уряд кликав до своєї країни представників іноземних ГО. Україна також була у списку країн-учасниць.

Після проекту японка Харука Уєда сама виявила зацікавлення відвідати нашу країну. Вона побувала у Вінниці, Львові, Києві, а зараз приїхала до своєї української подруги Лідії у Луцьк. Відтак у місті організували 2 заходи за участі Харуки. Перший відбувся 7 березня. Це були теплі розмови та інтерактивні ігри – все для того, щоб дізнатись більше про чарівну і далеку Японію.

Наступний захід, «Kawaii Women's Party», відбувся вчора, 8 березня. Харука провела майстер-клас з приготування суші. Вона розповідала про японську кухню, етикет поведінки за столом і про те, як розважаються заклопотані японці. Дівчата приміряли традиційний японський одяг Юкати, що часто одягають на фестивалі чи в онсенах (гарячих джерелах). А потім для учасників влаштували фотосесію.


Організувати зустрічі дівчатам допомагала команда Молодіжного центру Волині. Темою наступного заходубуде Китай, іорганізатори уже закликають готуатися до захоплюючого знайомства з Піднебесною.

Читайте також: Суші, гейші та книжки: у Луцьку відгуляли «Культурну вечорку».

Загрузка...
Коментарі
25 червня
Вчора
23.06.2019
22.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин