Кравчука: мешканці нарікають на собак

25 Лютого 2016, 12:01
1759 Джерело: ukranews.com

На вулиці Кравчука поблизу гімназії № 21 бігає багато безпритульних собак   

На проблему нарікає Олена Вавринюк на інтернет-ресурсі «Відкрите місто».  

«Тварини ловлять птахів і роздирають їх на шкільному подвір'ї», – пише вона.

Питання скерували до КП «Ласка», Житлово-комунальне підприємство № 7 та Центру надання адміністративних послуг. 

Коментарі
25 Лютого 2016, 16:32
а ще там є магазин *Бедрик*де постійно повно алкашів.Як це біля школи може стояти такий алкокіоск?Ласка прийміть міри!!!
25 Лютого 2016, 16:33
Олено Астахова займіться краще чимось кориснішим.Зваріть борщ!
14 Липня 2016, 17:24
Якщо "Я" вважає, що тварини повинні бігати там де гуляють діти з батьками, то ви повний Дебіл!!!
14 Липня 2016, 17:34
Чому ви новини створюєте на основі чужих постів!!! Пишіть свої статті і друкуйте! Ви питали дозволу чи можна використовувати інформацію людини, яка це написала на цьому інтернет-ресурсі «Відкрите місто»!!! Це порушення закону!!!
14 Липня 2016, 17:38
і якого це закону?
14 Липня 2016, 17:54
Почитайте: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2297-17 <br/><br/>Стаття 32. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України.<br/>{Офіційне тлумачення положення частини першої статті 32 див. в Рішенні Конституційного Суду № 2-рп/2012 від 20.01.2012}<br/>Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
14 Липня 2016, 18:01
&lt;p&gt;якщо ви уважно прочитаєте новину, то зрозумієте:&lt;br /&gt; 1. що конфіденційної інформації тут немає&lt;br /&gt; 2. скарга взята з комунікаційної платформи &amp;quot;Відкрите місто&amp;quot;, де всі охочі лучани описують проблеми, які їх турбують, відповідно, з таких джерел не забороняється брати інформацію&lt;br /&gt; 3. ви напевно не читали закон України про інформацію? тоді ось витяг: Кожен має право на інформацію, що передбачає можливість&lt;br /&gt; вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту&lt;br /&gt; інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і&lt;br /&gt; законних інтересів. (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2657-12)&lt;/p&gt;
14 Липня 2016, 18:08
&quot;для реалізації СВОЇХ прав, свобод і законних інтересів&quot;, а які права редакції, які використали чужий пост для написання цієї новини! Якщо можна, то заберіть ім'я з статті!!!
14 Липня 2016, 19:17
я не поняв, тут боти палицюківські почали лазити? чи всі такі начитані стали?
14 Липня 2016, 20:39
Напевне, друге - &quot;всі такі начитані стали&quot;!!! :)