У Городищі на весняному ярмарку зібрали 39 тисяч гривень на ЗСУ

10 Квітня 2023, 14:13
Ярмарок 819
Ярмарок

«Великдень іде – Перемогу веде» – із такою назвою у Городищі відбувся благодійний весняний ярмарок на підтримку Збойних Сил України. 

Подія відбулася 7 квітня у фойє центрального будинку культури. Про це йдеться на сайті громади.

На ярмарку торгували виробами ручної роботи, серед яких – великодні композиції та декор, сувенірна продукція, підсвічники, віночки, прикраси та смаколики.

До виготовлення долучились працівники культурно-освітніх установ, здобувачі освіти та їхні батьки, небайдужі мешканці.

Відвідувачі благодійного заходу мали нагоду також помилуватися виставкою хендмейд-композицій «Великоднє диво» від керівників клубних закладів та сфотографуватися біля тематичних інсталяцій, оформлених гуманітарним відділом і Городищенським ліцеєм.

«Наші захисники і захисниці воюють за Україну на фронті, а ми повинні не забувати про важливість боротьби та підтримки в тилу. Ціни за вироби – це донати на ЗСУ» – зазначають організатори благодійного ярмарку, яким вдалося зібрати близько 39 тисяч гривень, частину із яких (7,5 тисяч гривень) вже спрямували на придбання тепловізора для жителя села Михлин Андрія Данилюка.

 

 

Коментар
15/05/2025 Середа
14.05.2025