РУКи для Тро: для волинської тероборони збирають на розвідувально-ударні комплекси

28 Березня 2023, 17:46
РУКи для Тро 1238
РУКи для Тро

Фонд «Повернись живим» відкрив збір для посилення бойової спроможності українських бригад тероборони.

Ціль – 333 мільйони гривень на розвідувально-ударні комплекси (РУКи) зі 120-мм мінометами. Є можливість підтримати бригаду ТрО окремих регіонів. Так, для волинян зібрали 8,4 мільйона з 10,8 необхідних. Результати можна переглянути на сайті збору. 

«Сили Територіальної оборони захищають Україну та повертають наші території вздовж усієї лінії фронту. Разом із іншими родами військ ЗСУ вони прямо зараз проводять, зокрема, контрнаступ на Луганщині і дають ворогові тягла у районі Бахмуту Донецької області. За 10 місяців повномасштабного вторгнення вчорашні вчителі та бізнесмени, науковці та айтівці, десятки тисяч бійців ТрО, відклали власні мирні життя й навчилися вправно битися з більшим за чисельністю ворогом.

Ми віримо у ТрО і хочемо підсилити їх, давши «довші РУКи» — розвідувально-ударні комплекси з єдиною системою забезпечення засобами розвідки, вогневого ураження, зв‘язку, мобільності та профільного навчання інструкторами Фонду.

До 60-мм та 82-мм мінометів, які вже є на озброєнні у бригад ТрО, ми закупимо 120-мм міномети, які збільшать дальність вогневого ураження з 4 кілометрів до 7,1 кілометра.

Загальна ціль збору – 333 мільйони гривень, але, оскільки Сили ТрО сформовані за регіональним принципом, ми просимо вас підтримувати бригади у різних областях.

В залежності від кількості бригад у регіоні, збираємо на кожен від 10,8 мільйонів до 32,4 мільйонів гривень», – йдеться на сайті.

Кожна бригада отримає комплекс, до якого входять: міномети калібру 120 міліметрів, прохідні пікапи, радіостанції, прилади нічного бачення, квадрокоптери, старлінки, планшети із ГРК «Armor», ДБЖ, інверторні генератори, біноклі з сіткою та компасом.

Задонатити можна за посиланням

 

 

Коментар
07/06/2023 Середа
07.06.2023