Ексдепутатка Луцькради від «Партії регіонів» вважає, що відповідальні за війну – українці

24 Березня 2023, 10:58
Ірина Комлик у стінах Луцької міської ради, жовтень 2015 року 1623
Ірина Комлик у стінах Луцької міської ради, жовтень 2015 року

Лучанка, колишня журналістка та телеведуча, депутатка Луцької міської ради VI скликання (2010-2015 роки) Ірина Комлик поділяє думку про те, що «головний наш ворог – він не зовні, він усередині нас, і кожен з нас відповідає за все те, що зараз відбувається на нашій землі».

Відповідний допис вона розмістила на своїй фейсбук-сторінці вранці у п'ятницю, 24 березня, передає Район.Луцьк

Свою професійну діяльність нині жінка описує так: «Провідник у глибинну цінність/єдність душі і тіла. Відродження жінки наставник. Особисті консультації».

«Поки в наших серцях є ворожнеча, ненависть, злість, заздрість, ревнощі, образа, жалість до себе – війна продовжуватиметься», – вважає провідниця у глибинну цінність Ірина.

Вона думає, що наблизити мир можна, взявши відповідальність за війну на себе.

«Саме так, кожен із нас зможе наблизити мир – кожний українець, де б він зараз не знаходився. Для цього потрібно очистити своє серце від ненависті, усвідомити свою відповідальність за все, що відбувається на нашій землі, і попросити щиро за все прощення – у своїх близьких, друзів, у всіх – кому ми колись завдали біль і страждання, словом чи ділом, усвідомлено чи не знаючи про це! Попросити прощення за свій рід і за всіх, хто колись приходив на цю землю і не відав що творив. Попросити прощення за всіх, що нині живуть тут і зараз на цій землі», – пише на своїй сторінці лучанка Ірина Комлик.

Жодного слова про справжніх винуватців російсько-української війни у дописі немає. Нагадаємо, повномасштабне вторгнення росіян розпочалося 24 лютого 2022 року з масованих ракетних ударів по містах України. З російськими окупантами українські захисники на своїй землі борються із весни 2014 року.

Довідково: Комлик Ірина Олександрівна народилася 6 липня 1981 року в Луцьку. Працювала у телерадіокомпанії «Аверс», газеті «Резонанс», Волинській держтелерадіокомпанії, «5 каналі», «12 каналі». 

В обласній організації Партії регіонів працювала з жовтня 2008 року. 31 жовтня 2010 року Ірину Комлик обрали депутаткою Луцької міської ради за списком Партії регіонів.

У 2014 році вийшла з фракції Партії регіонів у Луцькраді, у зв'язку з ліквідацією фракції та міського партійного осередку. У 2015 році склала депутатські повноваження.

Коментар
05/12/2023 Вівторок
05.12.2023