У Луцьку побувала американська волонтерка

09 Березня 2023, 12:15
У Луцьку побувала американська волонтерка 1249
У Луцьку побувала американська волонтерка

До Луцької районної ради вкотре із гуманітарною місією завітала американська волонтерка Харбір Бхатія.

Жінка – представниця міжнародних організацій IK Onkar Bridges, Sikhs for All та Rotary Club of Santa Clara, які надають гуманітарну допомогу українським біженцям за кордоном та внутрішнім переселенцям в Україні. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Луцької райради. 

Цього разу Харбір побувала у Харкові, Києві та Луцьку.

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук разом із Харбір Бхатією та губернатором «Ротарі Україна» Віталієм Леськом відвідали у Луцьку взуттєву фабрику Kadar та секцію художньої гімнастики у ДЮСШ №3.

«Попри війну, в Україні розвивається економіка, створюються нові робочі місця, люди мають роботу та сплачуються податки. Саме в такий спосіб бізнес робить свій вклад у перемогу та підтримку ЗСУ. Крім того, завдяки нашим військовим, які дають відсіч ворогу, наші діти мають можливість навчатися та відвідувати гуртки», – наголосив голова райради Олександр Омельчук.

Співвласник взуттєвої фабрики Kadar Олег Савков під час екскурсії виробничими площами наголосив, що бізнес в Україні постраждав від війни, тож зараз на часі для усіх виробників – пошук нових ринків збуту за кордоном. 

Харбір Бхатія розповіла, що під час її поїздки у Харків вона на власні очі побачила, які руїни лишає після себе «рускій мір».

В знак подяки за гуманітарну допомогу та підтримку України голова районної ради подарував Харбір Бхатії унікальну поштову марку та ексклюзивне видання драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» українською та польською мовами.

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром