У МСУМКу відбудеться виступ у рамках мистецького проєкту «Драбина»

07 Лютого 2023, 15:16
МСУМК 642
МСУМК

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків в межах марафону «Арт-батальйон» відбудеться виступ у рамках мистецького проєкту «Драбина» від «ФРІ Луцьк».

Захід розпочнеться о 16:00 у середу, 8 лютого. Вхід вільний. Про це інформують організатори. 

Про проєкт: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої перемоги.

Відомо, що окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. 

Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти, літературні зустрічі, вистави, перформанси, майстер-класи тощо.

До лав «Арт-батальйону» запрошують музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва.

А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками даного проєкту. Організатори переконані, що відвідуючи мистецькі заходи, можна не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктись від проблем сьогодення і поповнити свої сили.

Коментар
Код блоку:
20/03/2023 Понеділок
20.03.2023