Учні луцького ліцею №1 розповіли, як готуються до НМТ з математики

02 Лютого 2023, 12:44
Луцькі одинадцятикласники готуються до НМТ з математики. 1193
Луцькі одинадцятикласники готуються до НМТ з математики.

Математика – один із двох обов'язкових предметів мультипредметного тесту, який цього року здаватимуть випускники шкіл, щоб вступити у вищі навчальні заклади. Третя дисципліна – на вибір.

Суспільне побувало на уроці математики в луцькому ліцеї №1. Наразі одинадцятикласники повторюють увесь раніше вивчений матеріал. 

«Нам потрібно систематизувати знання, починаючи з 6 класу», – каже вчителька Ірина Сіраш

Зі слів педагогині, щоб успішно скласти тест, потрібні не лише математичні здібності, а й психологічна підготовка.

«Спочатку даю тести, вибираю тих учнів, які вже готові до виконання завдань, щоб перевірити їх знання. Іншій групі даю тести, щоб підняти їхню самооцінку, щоб додати їхньої впевненості і щоб він зрозумів, що є такі завдання, які він може виконати», – розповідає педагогиня.

Школярка Юлія Вавринчук розповіла, що математика для неї – складний предмет. Тому до мультипредметного тесту почала готуватися заздалегідь.

 

«Вчу те, що мені цікавіше, є теми, які взагалі мені не йдуть. Беруся до легшого і того, що мені реально допоможе в житті. Амбіцій здати на 200 балів у мене немає. Роблю це для себе, аби побачити свій рівень знань», – говорить одинадцятикласниця.

Однокласник Юлії, 17-річний Максим Пахарчук у своїх знаннях впевнений. Хлопець каже, що планує вступати до медичного вишу.

 «Математика там потрібна. Намагаюся чим побільше зробити на уроці, але вдома теж не забуваю повторювати, робити тести в інтернеті», – каже хлопець.

Маргарита Савчук до мультипредметного тестування готується з 10 класу. 

«Я більше гуманітарій, але мені математика доволі не погано дається. Я і додатково готуюся і в школі ми багато проходимо, важливо, щоб це все було систематично, тоді набагато буде легше», – ділиться школярка.

 

Як розповіла завідувачка центру ЗНО на Волині Алла Корнейко, цього року участили НТМ з математики складатимуть 22 завдання. Потрібно набрати не менше 10 % правильних відповідей.

Під час виконання завдань з математики учасники матимуть можливість користуватися довідковими матеріалами. Вони будуть доступні в комп’ютерній програмі, в якій відбуватиметься тестування.

Коментар
Код блоку:
20/03/2023 Понеділок
20.03.2023