Збирають підписи, щоб посмертно присвоїти загиблому лучанину звання Героя України

01 Лютого 2023, 14:36
Максим Мартинов 906
Максим Мартинов

Створили петицію, щоб посмертно присвоїти загиблому військовослужбовцю Максиму Мартинову звання Героя України.

Звернення на сайті президента розмістила дружина військового. 

«Прошу присвоїти звання «Героя України » моєму чоловіку, офіцеру старшому лейтенанту Мартинову Максиму Юрійовичу, 1997 року народження посмертно.

Мартинов Максим народився у Луцьку, коли почалась війна, він вступив у Львівську Національну Академію сухопутних військ і свідомо став військовослужбовцем. Служив в 14 окремій механізованій бригаді, військовій частині А1008. Був командиром взводу звукометричної розвідки батареї управління та артилерійської розвідки. З 2019 року був в зоні АТО, зоні ООС і від першого дня повномасштабної війни стояв на передовій позиції.

Загинув 19 серпня 2022 року на Харківському напрямку Чугуївського району селі Шестакове. Їдучи безпосередньо на позицію, мій чоловік разом зі своїми побратимами підірвались на міні. Залишив дружину, двох донечок, батьків. На момент загибелі молодшій доні було всього 4 місяці, старшій 5 років. Був людиною слова, чесним, мужнім і завжди переживав за свій особових склад. Всі, кому пощастило бути знайомим з ним, любили і поважали його.

Він заслуговує на присвоєння почесного звання «Героя України», оскільки до останньої миті свого життя захищав суверенітет нашої держави і віддав своє життя задля нашої перемоги та незалежності України», – йдеться у тексті петиції.

Підтримати звернення можна за посиланням. Станом на 1 лютого петиція зібрала 1795 голосів із 25000 необхідних.

Читайте такожТриває збір підписів петиції про присвоєння звання Героя України військовому з Гірки Полонки

 

 
Коментар
Код блоку:
20/03/2023 Понеділок
20.03.2023