Залужний нагородив іноземних волонтерок луцького штабу «Ангар»

31 Січня 2023, 13:05
Нагороди 913
Нагороди

Дві іноземні волонтерки луцького волонтерського штабу «Ангар» отримали нагрудні знаки «За сприяння війську» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Саллі Баєр – американка, Агнешка Григель – громадянка Польщі, і обидві вони допомагали українському війську грошима, тактичним та медичним спорядженням, розголосом у своїх країнах. Про це йдеться на сторінці штабу у фейсбуці. 

Читайте також: Волонтерка луцького штабу «Ангар» отримала нагороду від Валерія Залужного

«Саллі та Агнешка стали нам рідними впродовж важких часів війни. Вони чуттєві, справжні та невтомні. Сила їхньої підтримки і віри в Україну надихає, а ще допомагає і нам не здаватися та спільно працювати на перемогу. Завдяки благодійникам з США та Польщі, вдалося залучити для допомоги ЗСУ сотні одиниць турнікетів, целоксу, тактичного спорядження, гроші на дрони та автомобілі.

Ми захоплюємося тим, як Саллі та Агнешка співпереживають нам та не втомлюються шукати нові й нові способи, як збирати донати для українського війська. Але найважливіше, що ці жінки розповідають про нашу війну у своїх країнах, не дають нікому забути про боротьбу України з ворогом, своїм прикладом змушують світову спільноту не бути осторонь.  Такі нагороди мають діячі культури, релігійні лідери, волонтери України. І ми щасливі, що тепер у цьому списку є наші Саллі та Агнешка.

Це було неймовірне відчуття трепету і піднесення, коли ми чекали прямого ефіру, щоб розповісти Саллі і Агнешці про відзнаки.  Дізнавшись про них, наші благодійниці не могли стримати сліз та почали говорити, що не гідні цього. Але ми знаємо — гідні.  Бо вони розуміють, що ця війна це не війна лише України. Це боротьба всього світу за добро, за людські цінності та за життя», – йдеться у дописі.

 

Коментар
Код блоку:
20/03/2023 Понеділок
20.03.2023