ЛНТУ співпрацюватиме з німецьким закладом вищої освіти

27 Січня 2023, 12:30
ЛНТУ співпрацюватиме з німецьким закладом вищої освіти 684
ЛНТУ співпрацюватиме з німецьким закладом вищої освіти

Днями Луцький національний технічний університет та німецький університет Akkon University of Human Sciences підписали меморандум про співпрацю.

Про це інформують на сайті Луцького НТУ.

Договір про взаємодію університети підписали як результат попередньої онлайн-зустрічі за участі першої проректорки ЛНТУ Надії Ковальчук, завідувачки кафедри цивільної безпеки Валентини Федорчук-Мороз та стипендіатки програми стажування German business for Ukraine, організованої Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини, Галини Мороз.

Зі сторони Akkon University of Human Sciences виступили Тімо Ульріхс, керівник відділу досліджень міжнародної допомоги при стихійних лихах, професор, доктор медичних наук, професор та Габі Фельдман, координатор проєкту IRIA, наукова співробітниця.

Підсумком попередніх домовленостей стало офіційне візування договору про взаємодію, за яким співпраця ЛНТУ та Akkon University of Human Sciences планується у галузі управління безпекою, цивільного захисту, соціального забезпечення та інклюзивної освіти.

Обидві сторони зацікавлені у стажуванні науково-педагогічних працівників, обміні студентами, проведенні науково-технічних заходів, спільних досліджень, підготовці публікацій та різноманітних проєктів.

Коментар
07/06/2023 Середа
07.06.2023