Правоохоронна діяльність, реклама, перукарське мистецтво: у ВНУ хочуть відкрити кілька нових спеціальностей

25 Січня 2023, 11:19
Фото ілюстративне 397
Фото ілюстративне

У Волинському національному університеті хочуть відкрити нову спеціальність для вступу «Правоохоронна діяльність», та кілька освітніх програм.

Впровадження деяких з них ще обговорюється, зокрема – «Перукарське мистецтво та декоративна косметика». Про це у вівторок, 24 січня, на пресконференції розповів ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, – пише ВСН.

За його словами, в університеті під час  наступної вступної кампанії хочуть набирати абітурієнтів на вже ліцензовану спеціальність «Правоохоронна діяльність».

Впровадження трьох освітніх програм, які поки не дуже розвинуті в регіоні, ще обговорюється. Мова йде про спеціальності «Реклама і PR» на факультеті філології та журналістики і «Маркетинг та логістика», а також – «Перукарське мистецтво та декоративна косметика». 

Остання освітня програма передбачається у галузі дизайну.

Очільник університету зазначив, що зміни відбуватимуться у освітній програмі з фізики: тепер буде не «Фізика і астрономія», а «Комп'ютерна фізика», акцент у якій робитиметься на комп'ютерному моделюванні фізичних процесів. 

«Також з'явиться нова магістерська програма на географічному факультеті – «Регіональний розвиток і просторове планування» та історичному – «Публічна історія», - додав ректор. 

Дві освітні програми будуть і на факультеті філології та журналістики: «Українська мова та література і англійська мова» і «Українська мова та література і літературна майстерність».

Читайте також: Науковець з Луцького НТУ бере участь у конкурсі найкращих українських стартапів

Коментар
Код блоку:
31/01/2023 Понеділок
30.01.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром