Фламандський уряд передав для Луцька потужні генератори

23 Січня 2023, 15:06
Генератор 975
Генератор

До Луцька з офіційним візитом завітали представники Фламандського уряду Бельгії на чолі з Міністр-Президентом Яном Ямбоном

Іноземці приїхали в рамках реалізації проєкту співпраці з Бельгійським Червоним Хрестом Фландрії «Предмети допомоги для України», що спрямований на закупівлю предметів допомоги для задоволення потреб населення та критичної інфраструктури у Волинській, Рівненській та Одеській областях. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради. 

Реалізація цього проєкту зосереджена на постачанні та встановленні потужних генераторів в Україні.

Перші з них вже в Україні. Луцьку дістанеться чотири. Один, потужністю 220 Квт, вже встановили на КП «Луцькводоканал» для підсилення роботи свердловин у разі відсутності електропостачання. Решту встановлять у міській клінічній лікарні та котельні.

Міністр-Президент Фламандського уряду Бельгії Ян Ямбон зауважив, що солідарність фламандських людей з українцями дуже емоційна.

«У перші дні конфлікту парламент Фламандії засудив дії росії. Фламандці дуже відкриті та усіляко підтримують біженців з України в себе. Ми маленька нація, але з дуже великим серцем. Ми підтримуємо Україну в її боротьбі за свободу та цінності і засуджуємо тоталітарний режим росії. Ми разом з українським народом», – підкреслив він.

 

Коментар
Код блоку:
20/03/2023 Понеділок
20.03.2023