Поліція збільшила кількість нарядів на вулицях Волині

12 Грудня 2022, 14:33
Ілюстративне фото 1581
Ілюстративне фото

В умовах тривалої відсутності електроенергії до патрулювання залучають курсантів вищих навчальних закладів системи МВС, які проходять практику у поліцейських підрозділах, та представників добровольчих формувань територіальних громад. 

Про це йдеться на сайті Національної поліції Волинської області.

Глава відомства Ігор Клименко наголосив, що в усіх регіонах держави через планові та екстрені відключення електроенергії посилено поліцейську присутність на вулицях населених пунктів.   

«Насамперед наряди наближені до об’єктів соціальної та критичної інфраструктури, а також до пунктів незламності, які розгорнуті в державі. Окрім того, наші співробітники несуть службу та  регулюють рух на всіх найбільших перехрестях, через гучномовці повідомляють про оголошення або відбій повітряної тривоги. Ми повинні зробити все, аби безпекова ситуація була стабільною та контрольованою. Тому ми вже напрацювали всі необхідні алгоритми, аби наші співробітники знали, як діяти у ситуації тривалої відсутності тепла, електроенергії або зв’язку», - зазначив Ігор Клименко.

Зокрема на вулицях Волині збільшать кількість автомобільних та піших нарядів, до патрулювання залучать курсантів вищих навчальних закладів системи МВС, які проходять практику у поліцейських підрозділах, та представників добровольчих формувань територіальних громад. 

Коментар
05/12/2023 Вівторок
05.12.2023