Кравчука: знесли гаражі

15 Лютого 2016, 12:02
3946 Джерело: facebook.com

На вулиці Кравчука, 42-А, 34, 34-А, 36 у дворі демонтували незаконно встановлені споруди.

Про таку роботу у Facebook відзвітувався Департамент муніципальної поліції Луцької міської ради.

Як прокоментувала Район.Луцьк директор департаменту Юлія Сиротинська, мешканці були проти того, щоб гаражі демонтовували.

«Але у них не було жодних підтверджуючих документів, тому гаражі все-таки знесли», – сказала головний муніципал міста.






 

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].​

Коментарі
15 Лютого 2016, 14:28
Там стілки гаражів що кооператив можна створювати)))
15 Лютого 2016, 15:29
Дякую
15 Лютого 2016, 16:50
а в дворі Конякіна 37а та Кравчука 19а, чому не знесли????????
15 Лютого 2016, 17:08
А хтось ті дозвільні документи пробував подивитись? Треба пані Юлії спочатку навчитись спілкуватись з людьми, а то тільки виконує еоманду "фас!" Прикро((
15 Лютого 2016, 17:20
Те, що сьогодні з самого ранку робилося в дворі будинку по вул.Кравчука, 34-А,обговоренню не підлягає. Власників незаконно встановлених гаражів про їх демонтаж було попереджено заздалегідь, ще в січні місяці. А також був вказаний строк для добровільного переносу гаражів - до 18 січня. Зреагував на дане попередження і вклався у вказані строки всього один власник із 14 розташованих на майданчику гаражів. А ось сьогодні "дійство" проходило НЕ ГЛАДКО: на підвищених тонах, зі сльозами на очах і т.п. І я рахую, що в цьому повинні господарі споруд. Якщо є рішення міської влади про демонтаж (навіть своїми силами), то його треба виконувати, бажаєш ти того, чи ні. Хотілося би тільки взнати, що планують зробити на місці демонтованих гаражів.
15 Лютого 2016, 17:53
А можна нам зробити двір на місці тих гаражів і прибудинкову територію
15 Лютого 2016, 17:57
Дякуємо за роботу. Це мій двір і ті споруди то жах просто
15 Лютого 2016, 20:48
Те , що буде на місці демонтованих гаражів ...?! На фото видно, що місце ЗАКОНОПОСЛУШНОГО власника ( один з 14 )сусідня ділянка і звільнене місце обсаджанні фруктовими деревами !!!На вже звільнене місце під гараж - дозвіл на вироблення документації був наданий рішенням міської ради . Кадастрове бюро - документи за оплату виробило. Романюк - зіб*є бабло ще раз на цей раз сам... . ... Дерева виросли і можуть побути " легенями" , затінком , наприклад для альтанки яка має стати прикрасою всього двору,затишком місцем відпочинку . А яка краса на весні - коли цвітуть сади !
16 Лютого 2016, 23:06
А металеву споруду "Егоїст" біля РАЦСу слабо демонтувати, пані Сиротинська? Оприлюдніть їх "підтверджуючі документи". А житловий комплекс на Шопена, який по документах будувався як навчальний корпус та гуртожитки приватного університету? Оприлюдніть і їхні документи. Чи у Вас перцю вистачає лише у простих людей демонтовувати те, що вони мають?
07 Березня 2016, 10:51
Замість 12 гаражів тепер стоянка авто базарників. Більше 40 було нараховано 06.03.16. Поліція розводить руками...Де правда?
07 Березня 2016, 10:51
Замість 12 гаражів тепер стоянка авто базарників. Більше 40 було нараховано 06.03.16. Поліція розводить руками...Де правда?