До Всесвітнього дня боротьби зі ВІЛ/СНІД у Луцьку можна безкоштовно зробити тестування

29 Листопада 2022, 18:00
Фото ілюстративне 1610
Фото ілюстративне

У Луцьку в КРЦ «Адреналін Сіті» відбудеться акція зі швидкого тестування на ВІЛ та гепатит С. 

Про це Район.Луцьк повідомили організатори.

Долучитися до тестування можуть всі охочі волиняни та ВПО. 

Акція відбудеться у четвер, 1 грудня, об 11:00 у КРЦ «Адреналін Сіті».

Організатори акції стали благодійний фонд «Рокада» на Волині та БО «100% ЖИТТЯ.РІВНЕ».

Учасникам гарантують анонімність. Тестування відбуватимуться за допомогою швидких тестів, які дозволяють отримати результат протягом 10-15 хвилин.

Дата акції обрана не випадково, адже 1 грудня – це Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Щорічно 1 грудня згідно з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІД. Цей день започатковано з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції.

Мета заходу: профілактика та вчасне виявлення ВІЛ/СНІДу. Під час акції відбудеться тестове та післятестове консультування за потреби.

У разі своєчасного виявлення і початку лікування тривалість життя ВІЛ-інфікованого пацієнта значно продовжується, а імунна система тримається на рівні, що захищає пацієнта від розвитку опортуністичних захворювань.

Єдиним достовірним способом дізнатись про відсутність чи наявність ВІЛ-інфекції є тестування. Приходьте та потурбуйтеся про своє життя!

Коментар
Код блоку:
01/02/2023 Середа
01.02.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром