Мами видихають: у Луцьку проведуть заходи для переселенців з дітьми

28 Листопада 2022, 17:06
Мами видихають: у Луцьку проведуть заходи для переселенців з дітьми 1667
Мами видихають: у Луцьку проведуть заходи для переселенців з дітьми

Вже на цих вихідних, 3 та 4 грудня, у Луцьку (кінотеатр Multiplex, вул. Грушевського, 2) відбудеться чудовий проєкт «Мами видихають» за ініціативи анімаційного фестивалю LINOLEUM.

Мета заходу — розважити дітей та дати, нарешті, мамам трішки відпочити. Проєкт триватиме два дні і складатиметься з показів анімації, майстер-класів із створення пластилінові стоп-моушн анімаціі та арттерапії. Всі активності безкоштовні за умови попередньої реєстрації. 

У перший день на учасників чекає великий анімаційний показ, що складатиметься з короткометражних фільмів, відібраних спеціально для вікових груп 7-9 та 10-12 років. Глядачі побачать українські та іноземні фільми, які брали участь в анімаційному фестивалі LINOLEUM протягом останніх трьох років. 

Після показу діти візьмуть участь у майстер-класі, під час якого вони навчаться створювати пластилінову стоп-моушн анімацію за допомогою мобільного телефону. Спочатку кожна дитина створить свій персональний пластиліновий портрет супергероя та реалізує в ньому власні приховані амбіції та бажання. А за допомогою анімації куратори проєкту допоможуть його оживити. 

Другий день також розпочнеться з показу анімаційних фільмів. Після показу на дітей чекає  сеанс з арттерапії, під час якої кожен зможе спробувати себе в ролі режисера, оператора, дослідника та оповідача. Куратори допоможуть вивільнити дитячі уявлення про світ та втілити їх в життя в анімаційному форматі. Досвід створення таких мультфільмів розширює можливості дитини виражати найскладніші почуття та допомагає у відновленні після травми.

Кількість місць на майстер-клас та сеанс з арттерапії є обмеженою, для участі необхідно пройти онлайн-реєстрацію.

Довідка. Фінансування проєкту «Мами видихають!» здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.

Фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM — найбільший показ авторської анімації в Україні. Фестиваль складається з конкурсних програм, серії майстер-класів та лекцій від професіоналів індустрії, показів експериментальної анімації та відеоарту, тематичних позаконкурсних скринінгів та дитячої програми. Наша ціль — промотування незалежної анімації та створення сприятливих умов для розвитку анімаційної та суміжних індустрій в Україні.

 

 

Коментар
Код блоку:
01/02/2023 Середа
01.02.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром