У Луцьку тепло подали до понад 99% будинків: ситуація в місті станом на 9:30

26 Листопада 2022, 10:10
У Луцьку тепло подали до понад 99% будинків 1335
У Луцьку тепло подали до понад 99% будинків

За інформацією енергетиків, атомні електростанції продовжують набирати потужності, поступово вмикають енергоблоки. У зв‘язку з цим на область в порівнянні з 25 листопада додали ще 40 мВт потужності.

В цілому сьогодні область має 200 мВт, що становить близько 55% від необхідної потужності електроенергії. Про ситуацію в Луцьку станом на 9:30 повідомив міський голова Ігор Поліщук.

Він зазначив, у зв‘язку з додатковими 40 мВт ПрАТ «Волиньобленерго» почергово вмикає електроенергію усім мікрорайонам та прилеглим селам нашої громади на кілька годин. В порівнянні з 25 листопада є можливість одночасно заживити більше споживачів та подавати електроенергію більш тривалий період часу.

«Вся критична інфраструктура заживлена. Вода має бути скрізь, за винятком поверхів вище 4-6 у будинках, які тимчасово без електроенергії та окремих об‘єктів, де є пориви», – зазначив Порліщук.

Тепло подали до понад 99% будинків, без тепла лише п’ять багатоквартирних будинків.

«Наші працівники ДКП «Луцьктепло» продовжують працювати з будинками, де встановлено ІТП, щоб подати теплоносій напряму, там де ІТП цьому заважає», – написав міський голова.

Електротранспорт ще не працює, автобуси працюють в режимі вихідного дня.

Коментар
Код блоку:
01/02/2023 Середа
01.02.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром