Олександр Педан і ЮНІСЕФ зустрілись зі школярами Луцька

25 Листопада 2022, 14:15
Олександр Педан і ЮНІСЕФ зустрілись зі школярами Луцька 868
Олександр Педан і ЮНІСЕФ зустрілись зі школярами Луцька

Телеведучий Олександр Педан у межах ініціативи ЮНІСЕФ «Спільно до навчання», реалізованої разом із ГО «UMind», провів для місцевих учнів НеЛекції на теми мінної безпеки, ментального та фізичного здоров’я і важливості освіти зокрема.

Про це Район.Луцьк повідомили у пресслужбі ведучого.

Близько двох сотень учнів і батьків Луцька прийшли на зустріч із телеведучим Олександром Педаном. За сумісництвом громадський діяч і автор освітніх проєктів за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) завітав у місто з метою проведення НеЛекцій, на яких підіймав актуальні та важливі сьогодні питання в галузі шкільної освіти.

«Кожна дитина, навіть у сьогоднішніх умовах, повинна мати доступ до якісної і безпечної освіти, Важливо обрати зручний для себе формат навчання — офлайн, онлайн чи змішаний. З цим меседжем команда проєкту  власне і їде до школярів і їхніх батьків. Ми хочемо донести, що, навчаючись, діти не лише отримають базові знання з географії, історії чи образотворчого мистецтва. Навчання дасть їм набагато більше — острівок безпеки, який був у них до повномасштабної війни, підтримку, спілкування з однолітками та фізичну активність», – переконаний Мурат Шахін, голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

За словами Олександра Педана, захід назвали НеЛекції, тому що вони першочергово були організовані для дітей. Це освітній захід, але без жодного домашнього чи контрольного завдання.

«Ми акцентували увагу на таких важливих сьогодні темах, як  безпека під час повітряних тривог і мінна безпека, важливість навчання та зручні для цього формати, вакцинація, ментальне та фізичне здоров’я учнів. А зафіналили наші НеЛекції квестом, на якому школярі мали змогу засвоїти інформацію в ігровій формі», — розповів ведучий.

Також він додав, що мета їхніх заходів створити майданчики для комунікації між учнями, їхніми батьками та представниками освіти. Бо крім частини НеЛекцій для дітей, була проведена і дискусійна частина для дорослих.

Після заходу луцькі школярі, які переїхали у місто з тимчасово окупованих територій або регіонів, де ведуться активні бойові дії, подарували Олександру Педану особливий прапор України. Особливий, бо на стягу діти написали свої імена та цитати із Державного Гімну.

Проєкт реалізує ГО UMind у рамках СПІЛЬНО — програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни. Програма СПІЛЬНО об’єднує зусилля ЮНІСЕФ з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес-партнерами заради кожної дитини в Україні.

Коментар
Код блоку:
08/02/2023 Вівторок
07.02.2023