Лучан просять подбати про тридобовий запас технічної та питної води

25 Листопада 2022, 13:26
Лучан просять подбати про тридобовий запас технічної та питної води 367
Лучан просять подбати про тридобовий запас технічної та питної води

У зв'язку з продовженням стабілізаційних робіт в енергосистемі України, в Луцькій громаді також можливі тимчасові аварійні зупинки водопостачання або пониження тиску води.

Про це Район.Луцьк повідомили у Луцькій міській раді.

Через аварійні відключення електроенергії на об’єктах водоканалу відбуваються раптові, не прогнозовані зупинки об’єктів, зокрема і артезіанських свердловин. Також проводяться відповідні перемикання в електромережах, що призводить до автоматичного спрацювання захистів і аварійного відключення об’єктів підприємства.

При цьому КП «Луцькводоканал» намагається забезпечувати безперебійне водопостачання, працюючи в режимі 24/7.

«Станом на зараз ми забезпечуємо баланс води, яка підіймається з надр і відразу після очищення такий же об’єм подається в місто», – зазначають у Луцькводоканалі.

Досягти робочого тиску в мережі водопостачання по місту при наявній ситуації в енергосистемі та з врахуванням розбору води є можливим лише на ранок неділі.

Закликають всіх користувачів послуг водопостачання максимально економно використовувати воду, щоб зменшити об’єм відбору, оскільки це також є одним зі стабілізаційних факторів у системі водопостачання.

Підприємство постійно проводить консультації з енергетиками, щоб мінімізувати вплив планових і аварійних відключень на систему водопостачання і водовідведення міста.

Важливо, що попри надскладні умови, спричинені новою ворожою атакою, працівникам підприємства вдалося зберегти в робочому стані всі об’єкти підприємства, усе енергетичне і регулююче обладнання перебувають в робочому стані.

Також наголошують на необхідності створення тридобового запасу технічної води та подбати про наявність питної води на три доби для всіх лучан. Адже кожен громадянин повинен розуміти, що нові атаки ворога можуть статися в будь-який момент.

Коментар
Код блоку:
27/11/2022 Неділя
27.11.2022