Наразі заживлена частина котелень: Поліщук про ситуацію у Луцьку

24 Листопада 2022, 14:07
Відсутність електроенергії 536
Відсутність електроенергії

Ігор Поліщук прокоментував ситуацію щодо ситуації в Луцьку на 14:00 

Що відомо:

  • Всі три водозабори та основні КНС заживлені. Вода є скрізь окрім споживачів, яким неможливо подати воду через локальну аварійну ситуацію (прорив і ін.) та квартир в будинках вище 4-6 поверху у зв‘язку з відсутністю електроенергії, через що не працює підйомна станція. 
  • Наразі заживлена частина котелень. По підключенню котельні по вул. Карбишева працюють. В багатоквартирних будинках, де встановлено ІТП можуть бути проблеми з подачею теплоносія через відсутність електроенергії в будинку. 
  • Ситуація з заживленням побутових споживачів буде змінюватись протягом усього дня. Частина мікрорайонів та вулиць наразі з електроенергією. В основному це будинки, які заживлені по одній лінії з об‘єктами критичної інфраструктури, електропостачання яких є пріоритетом - КНС, водозабори, котельні та інше. 
 Відсутність електроенергії у інших споживачів має одну єдину причину - недостатня генерація електроенергії в цілій країні через зупинку трьох АЕС. За інформацією Міненерго, пуск АЕС планується на вечір. Після цього ліміти на нашу область будуть збільшені і споживачі відчують покращення ситуації.
 
 
Коментар
Код блоку:
27/11/2022 Неділя
27.11.2022