Двадцять третя сесія Городищенської громади: на що спрямують гроші

24 Листопада 2022, 14:38
Відбулася двадцять третя позачергова сесія Городищенської сільської ради 437
Відбулася двадцять третя позачергова сесія Городищенської сільської ради

23 листопада відбулося засідання двадцять третьої позачергової сесії Городищенської сільської ради.

Сесія розпочалася з хвилини мовчання за воїнами, які віддали своє життя у боротьбі з російським агресором. Про це йдеться на сайті громади.

Депутати підтримали внесення змін до бюджету та виділили додатково 457 тисяч гривень на ремонт укриття у селищі Сенкевичівка.

Сесія надала згоду на прийняття з державної власності у комунальну власність Городищенської сільської ради Луцького району пожежно-рятувального автомобіля.

Затверджено приватизацію шляхом викупу покупцем, який став єдиним учасником аукціону з продажу об’єкта малої приватизації, незавершеного будівництва приміщення амбулаторії у селі Шклинь. Покупцем стало ТзОВ «Городище».

Депутати проголосували за звіт з виконання цільової програми «Благоустрій та охорона навколишнього природного середовища населених пунктів Городищенської сільської ради на 2021 – 2025 роки» за 2021 рік. Про виконані роботи присутніх поінформувала начальниця відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Людмила Кобилянська. Мова йде про озеленення, облаштування дитячих майданчиків, придбання контейнерів, ремонт вуличного освітлення, розчищення вулиць від снігу та інші роботи.

Крім цього, депутати погодили трасу проходження волоконно-оптичної лінії зв’язку «Ниви-Губинські – ферма», «Сенкевичівка – Ниви Губинські» та надали дозвіл на прокладення кабелю для підключення Інтернету.

Сесія також проголосувала за поновлення договору оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом.

 

Коментар
Код блоку:
27/11/2022 Неділя
27.11.2022