На Театральній площі розгорнули «пункт незламності»

21 Листопада 2022, 12:17
Пункт незламності 1810
Пункт незламності

Луцькі рятувальники розгорнули  «пункти незламності» на двох локаціях.

Про це пише Суспільне.

«На Волині рятувальники розгортають «пункти незламності»: намети, де люди можуть зігрітися, перечекати час відімкнення електроенергії та скористатися безплатним інтернетом», – розповів  речник управління Держслужби із надзвичайних ситуацій в області Володимир Нестеров.

 

Два таких пункти, з його слів, уже розмістили в Луцьку, зокрема на Театральній площі та біля луцького РАЦСу, а також у районних центрах.

Поки вночі, говорить речник волинських рятувальників, ці пункти не працюватимуть, однак будуть відчинені допізна кожного дня. У них одночасно можуть розміститися 20 людей.

«Головне, щоб людям, які сюди звернуться, була надана та допомога, якої вони потребуватимуть. Мінімум – це тепло, електрика, яка буде подана від генератора, інтернет-зв’язок за допомогою мережі Starlink. Цей пункт спрямований, щоб надати допомогу під час відключення електричної мережі та інших ситуацій», – каже Володимир Нестеров.

Електроенергію під час аварійних та планових відключень сюди подаватиме генератор, в інший час буде світло від міської електромережі, – зазначив рятувальник Дмитро Лобарчук. Всередині намету встановлені обігрівачі, аби зігрітися, є можливість зарядити телефон.

«Тут буде тепло, буде гарячий чай і людина, якщо не буде світла в центрі міста, може зарядити телефон. Можуть люди підходити», – каже рятувальник.

 

Такі намети на Волині стоятимуть стільки часу, скільки в них буде потреба, – додав Володимир Нестеров.

 

 

Коментар
Код блоку:
01/02/2023 Середа
01.02.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром