Боратинські спортсмени перемогли на Відкритому кубку Волині з лижних перегонів на лижоролерах

17 Листопада 2022, 16:08
Змагання в Боратині 1573
Змагання в Боратині

Спортсмени з Боратинської громади стали переможцями на Відкритому кубку Волині з лижних перегонів на лижоролерах.

Про це йдеться на сайті Боратинської сільської ради.

Біатлон та лижні перегони – види спорту, які нещодавно почали розвиватися на території Боратинської громади, але вже приносять свої плоди.

На початку у селі Боратин відбулися змагання Відкритого кубка Волинської області з лижних перегонів на лижоролерах та Відкритий кубок Волинської області з лижних перегонів серед осіб з обмеженими фізичними можливостями.

У змаганнях взяли учать чотири команди: КЗ ДЮСШ 4, збірна команда Тернопільської області, Млинівська ДЮСШ (Рівненська область), ВОДЮСШОІ центу «Інваспорт».

«Серед охочих позмагалися за титул переможця з лижних перегонів опинилися і представники Боратинської громади. Наші хлопці і дівчата продемонстрували високий рівень майстерності, завоювавши низку нагород», – йдеться в повідомленні.

• 1 місце ˗ Назар Савонік, біг загальний 2000 м (молодші юнаки) ДЮСШ № 4 (Промінь)
  • 1 місце ˗ Назар Савонік, індивідуальний спринт вільним стилем 800 м (молодші юнаки) ДЮСШ № 4 (Промінь)
  • 1 місце ˗ Анна Рудковська, біг загальний 1500 м (молодші дівчата) ДЮСШ № 4 (Боратин)
  • 1 місце ˗ Дарина Казакова, біг загальний 1000 м (дівчатка) ДЮСШ № 4 (Промінь)
  • 2 місце ˗ Софія Остапкович, біг загальний 1000 м (дівчатка) ДЮСШ № 4 (Боратин)
  • 2 місце ˗ Дарина Казакова, індивідуальний спринт вільним стилем 800 м (дівчатка) ДЮСШ № 4 (Промінь)
  • 3 місце ˗ Тимофій Савонік, індивідуальний спринт вільним стилем 800 м (хлопчики) ДЮСШ № 4 (Промінь)
  • 3 місце ˗ Софія Остапкович, індивідуальний спринт вільним стилем 800 м (дівчатка) ДЮСШ № 4 (Боратин)

У загальному командному заліку перемогу отримали спортсмени з Тернополя, Волинь посіла друге місце, третє командне місце ˗ у дітей з Млинова.