Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Люди з інвалідністю
Люди з інвалідністю

Доступно чи обмежено: як живуть люди на інвалідних візках у Луцьку. ВІДЕО

21:52 31.01.2018
663

Людям з інвалідністю приходиться непросто, адже обмеження є на кожному кроці.

Для того, окрім соціальної допомоги, мають робити доступними транспорт та усі заклади міста.Тож, чи почувають себе лучани з певними вадами повноцінними громадянами.

Щоб дістатись до магазину, аптеки чи переглянути виставу у театрі, лучанам на візках приходиться долати чимало перешкод.

Олексій із цими проблемами стикається чи не кожен день, адже через недбалість влади міста, чоловік не може дозволити собі банальні радощі. У яку центральну будівлю не можуть заїхати люди на візках, дивіться у сюжеті Sfera-TV Lutsk.

Пандуси є не скрізь, але й до тих людям заважають добратись високі тротуари. Через це чоловікам приходиться небезпечно минати проблемні точки, виїжджаючи на дорогу, де їздять автомобілі.

Люди у візках можуть пересуватись лише на них, адже заїхати у маршрутку чи тролейбус просто немає можливості. Байдуже на вулиці дощ, сніг чи вітер.

Слово інвалід замінили, та на цьому, вочевидь, і завершили. Показувати свої дії не на замінах понять, а на вчинках, як бачимо не збираються. А такі люди теж хочуть жити вільно, у місті де є доступні театри, кав'ярні, продуктові магазини, аптеки і не тільки.

;
Загрузка...
Коментарі
21 серпня
Вчора
19.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин