Блогінг під час війни: у Луцьку провели семінар-тренінг для молоді
У Луцьку відбувся семінар-тренінг, де говорили про особливості ведення соцмереж під час війни
Про Район.Луцьк повідомили організатори.
Проходив семінар-тренінг «Блогінг під час війни. Нові виклики» 27–28 вересня.
Мета цього дійства – сформувати критичне мислення та інформаційну гігієну, ознайомитись з особливостями ведення блогу та сторінок у соціальних мережах.
«В Україні, як і в багатьох країнах світу, активно розвивається блогосфера. Бути блогером чи СММ-менеджером – мрія сучасної молоді. Здавалося б, кожен може успішно зреалізуватися в цій професії, маючи досвід. Утім в умовах повномасштабної війни змінюються підходи до ведення сторінок у соціальних мережах і те, що було актуальним до 24 лютого, сьогодні може викликати несприйняття»,– йдеться в повідомленні.
З початком війни блогосфера зазнала значних трансформацій: зміна контенту й вектору руху призвела до переосмислення сучасності. Як створити контент для блогів про війну; як працювати з текстами; яка роль фактчекінгу та критичного мислення у блогінгу; як розпізнавати маніпуляції, фейки, коли читаєте/дивитесь блогерів; як меми, жарти допомагають берегти емоційне здоров’я під час війни – ці та багато інших питань обговорили учасники/учасниці заходу з досвідченими тренерками Наталією Голодюк й Іриною Мусій.
Тренінг дозволив вирішити важливі практичні завдання. Учасники заходу зауважили, що блогерство сьогодні – це культурно-просвітницький фронт, який генерує цікаві патріотичні рішення. Відтак у роботі блогерів цінними є уміння приймати швидкі рішення, адаптуватися, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, володіти навичками кризових комунікацій
Проєкт реалізується в межах Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час» ГО «Ґендерний креативний простір» спільно з ГО «Фундацією прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром