Блогінг під час війни: у Луцьку провели семінар-тренінг для молоді

02 Листопада 2022, 09:24
У Луцьку відбувся семінар-тренінг, де говорили про особливості ведення соцмереж під час війни 1872
У Луцьку відбувся семінар-тренінг, де говорили про особливості ведення соцмереж під час війни

У Луцьку відбувся семінар-тренінг, де говорили про особливості ведення соцмереж під час війни

Про Район.Луцьк повідомили організатори.

Проходив семінар-тренінг «Блогінг під час війни. Нові виклики» 27–28 вересня.

Мета цього дійства – сформувати критичне мислення та інформаційну гігієну,  ознайомитись з особливостями ведення блогу та сторінок у соціальних мережах.

«В Україні, як і в багатьох країнах світу, активно розвивається блогосфера. Бути блогером чи СММ-менеджером – мрія сучасної молоді. Здавалося б, кожен може успішно зреалізуватися в цій професії, маючи досвід. Утім в умовах повномасштабної війни змінюються підходи до ведення сторінок у соціальних мережах і те, що було актуальним до 24 лютого, сьогодні може викликати несприйняття»,– йдеться в повідомленні. 

З початком війни блогосфера зазнала значних трансформацій: зміна контенту й вектору руху призвела до переосмислення сучасності. Як створити контент для блогів про війну; як працювати з текстами; яка  роль фактчекінгу та критичного мислення у блогінгу; як розпізнавати маніпуляції, фейки, коли читаєте/дивитесь блогерів; як меми, жарти допомагають берегти емоційне здоров’я під час війни – ці та багато інших питань обговорили учасники/учасниці заходу з досвідченими тренерками Наталією Голодюк й Іриною Мусій.

Тренінг дозволив вирішити важливі практичні завдання. Учасники заходу зауважили, що блогерство сьогодні – це культурно-просвітницький фронт, який генерує цікаві патріотичні рішення. Відтак у роботі блогерів цінними є уміння приймати швидкі рішення, адаптуватися, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, володіти навичками кризових комунікацій

Проєкт реалізується в межах Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час» ГО «Ґендерний креативний простір» спільно з ГО «Фундацією прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

 

Коментар
20/02/2024 Вівторок
20.02.2024