Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Помер відомий тренер із карате Сергій Трикоз

11:45 12.02.2016
5033

Борючись із важкою недугою, Сергій Трикоз поїхав на лікування у Харків, утім після важкої операції обірвався тромб.

Спортсмен виховав у Луцьку сотні каратистів, свою тренерську діяльність продовжував до останніх днів життя, пише ІА Волинські новини.

Сергій Трикоз народився 17 серпня 1947-го року у Харкові в сім’ї військового, якого відправили служити на Волинь. Відтоді Лесин край став його домівкою.

Вподобання здорового способу життя й спорту стали для Сергія Трикоза справою життя. Наприкінці 80-х років, коли карате перестали забороняти у Радянському Союзі, своїм досвідом Трикоз почав ділитися з іншими й започаткував офіційне навчання. Його вихованці виборювали перемоги як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівні, що свідчить про високий рівень кваліфікації. Більше того, Сергію Олександровичу присвоїли 5-й Дан Чорного поясу. Також він був суддею національного класу.

Тренерську роботу організував у СК «Динамо» та ВСК «Тайфун», де викладав «Shotokan karate». Помер 10 лютого 2016-го року, перебуваючи на лікування у Харкові.

Про нього учні говорять як про друга і рідну людину.

«Для мене він був як другий батько. Я завжди до нього міг підійти з будь-яким питанням. Він ніколи не засуджував, а завжди з розумінням ставився, навіть до наших проступків, але й не змирювався з ними, допомагав знайти шлях до вирішення. На тренуваннях рідко коли підвищував голос, втім, вмів сказати коротко і ясно про суть проблеми. З втратою важко змиритися. Хай спочиває з миром», - згадує про тренера Сергія його учень Володимир Мирончук.

А ось так у соцмережі говорить про свого тренера й наставника Тарас Клок.

«Помер Сенсей! Трикоз Сергій Олександрович! Найтрагічніша подія в моєму житті! Людина, яка завжди вірила в мене, навіть коли я сам не вірив! Для всіх своїх учнів Сенсей був другим батьком. Для мене він залишався наставником, духовним батьком. Його вплив на моє життя важко оцінити. Для мене ця людина - це синонім гідності, вірності, чесності і величезної сили волі. Я прийшов в додзьо в 15 років і зустрів свого Наставника! З того часу пройшло 11 років. Навчив він мене багато, а скільки ще я недовчив, прослухав... Батьки дали мені тіло, Сенсей сформував мене духовно, закалив волю, терпіння, віру в себе. Найвеличезніша втрата в моєму житті! Єдина надія, що Сенсей зараз в кращому світі...», – пише Тарас.

Усі охочі попрощатися з Сергієм Трикозом можуть прийти на панахиду у військово-спортивний клуб колишніх воїнів-афганців «Тайфун» у Луцьку завтра, 12-го лютого о 13:00.

Світлини із соцмереж
Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
10 травня
Сьогодні
Вчора
08.05.2021
07.05.2021