Герой «голої» фотосесії під СНУ виявився активістом

11 Лютого 2016, 15:30
11257

Колишній студент Східноєвропейського університету імені Лесі Українки, який став героєм непристойної фотосесії на фоні СНУ, виявився активістом.

Нагадаємо, у соцмережі поширили непристойну світлину, яка зроблена на фоні головного корпусу Східноєвропейського університету імені Лесі Українки. На на фото позують троє дівчат у спідній білизні та юнак. Чи є білизна на хлопцеві, на знімку не видно.

Як стало відомо, хлопець бере активну участь не лише у «полуничних» розвагах, але й у громадському житті.

Зокрема, наші журналісти та читачі помітили героя «голої» фотосесії на зустрічі з молодими активістами з Луганщини, які приїхали до Луцька, аби напрацювати ідеї розвитку українського суспільства в умовах зовнішньої агресії.

 


Коментарі
11 Лютого 2016, 17:49
І це не хворі люди?
11 Лютого 2016, 18:01
чувак на головній так дивиться на своє старе фото, ніби сам собі каже: "Йомайо, то не я був з дівахами, я ж тепера актівіст" :)
11 Лютого 2016, 19:10
які активісти - така й держава....жаль!
11 Лютого 2016, 19:57
Там присутні всі учасники фотосесії
11 Лютого 2016, 20:01
Дякую!) ви зв'яжіться зі мною я вам дам і відео і ще фотографій)
11 Лютого 2016, 20:59
Наскількі я знаю там з тої фотосесії крім нього немає активісток. Олег ти хочеш ще більший кіпіш зтворити?
12 Лютого 2016, 00:45
Як звуть цього хлопця? Героїв треба знати в обличчя?
12 Лютого 2016, 09:07
Ешлі Свередюк Олег Вікторович дату місяць і рік народження нада? Я знаю Олега особисто і дуже давно ви про олега нічього незнаєте таке враження що пишите по групі в вк БРУД(ЛУЦЬК) та його сторінці. Він цілком нормальна людина , а ви лізите в його лічне життя. Даже не попробували толком взнати про нього більше той факт що він вчівся чі вчіця в СНУ! От звідкі ви це взяли мені лічно цікаво? Про олега ви знаєте це він виложив цю фото хоча вона далеко не нова а дівчат імена я розголошувати не буду!!! (О ще таке якщо подифитися на фото там видно що олег не голий це в якості оточненя) )))
12 Лютого 2016, 13:12
Да він в носках і кедах :)
12 Лютого 2016, 17:45
Прибите воно<br/>чепушило
12 Лютого 2016, 21:11
Він такий активіст як я балерун. Аби себе коханого десь засвітити
12 Лютого 2016, 21:11
Він такий активіст як я балерун. Аби себе коханого десь засвітити
14 Лютого 2016, 10:05
Йой поганому балеруну і яйця мішають це про тебе. Я не захищаю олега но всі живуть як хочуть якщо ти привик сидіти дома і дроч*ти то звернись до врачів може вилічать!!!...
15 Лютого 2016, 19:40
Деякі творчі та неординарні люди люблять пожартувати - на фото нічого вульгарного, помітьте, нема. Фото робили заради жарту, хоч і в публічному місці та для не для продажу. Загалом, стосовно інших фото його колекції, то нічого страшного в такому способі самовираження не має, є навіть кілька напрямів мистецтва, що акцентують увагу красі оголеного тіла і часом це набуває більш брутального вираження. Тут же -арт. Знаючи його особисто, і запевняю вас, що ні який він не збочинець, а людина що прагне самовираження та пробує в різних сферах знайти себе і, впевненна, в майбутньому ще нас здивує, чимось дійсно особливим та важливим для нас усіх. Жаль, що про справжніх збоченців тут журналісти не пишуть, а ллють бруд на хороших людей!
05 Січня 2017, 05:10
І знову ж написано, що він студент СНУ. Де ви берете таку інформацію: ворожіння, інтуїція, дедукція, фантазія, методом &quot;тику&quot;? <br/>Як можна так халатно ставитись до своєї роботи, якщо вже і беретесь про розкриття та донесення якоїсь інформації, то доводьте справу до кінця.<br/>Олег ніколи не був студентом СНУ, взагалі не був студентом університету, лише закінчував курси в коледжі, це так, для справки. <br/>А щодо обговорення фото на тлі СНУ, так це взагалі не наша справа, як хоче людина, так і фотографується, особливо добре, коли є почуття гумору)