У Луцькій міськраді внесли зміни до бюджету територіальної громади

28 Вересня 2022, 15:26
Фото ілюстративне 1036
Фото ілюстративне

Депутати Луцької міської ради внесли зміни до бюджету громади.

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

Під час засідання 35-ї сесії Луцької міської ради, депутати затвердили рішення «Про внесення змін до бюджету Луцької міської територіальної громади на 2022 рік».

Серед основних змін у кошторисі — перерозподіл видатків. Зокрема, збільшено видатки загального фонду бюджету Луцької міської територіальної громади в сумі 300 000 гривень коштом субвенції обласного бюджету для надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО, ООС та відбитті військової агресії проти України.

Також збільшили видатки департаменту освіти в сумі 3 600 000 гривень на заміну покрівлі з утепленням ЗДО №31 на проспекті Соборності, 21а.

Крім того, збільшили капітальні видатки на поповнення статутного капіталу для КП «Луцький Спецкомбінат» на придбання земельної ділянки для розширення кладовища в селі Гаразджа в сумі 4 000 000 гривень.

Депутати підтримали пропозицію Луцького міського голови Ігоря Поліщука про спрямування вільного залишку бюджетних коштів по загальному фонду бюджету громади, який утворився станом на 1 січня 2022 у сумі 200 000 гривень , на благоустрій території біля відділу судово-медичної експертизи Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи на вулиці Стефаника, 3. 

«Це приміщення, куди приводять тіла наших героїв. Там необхідно зробити благоустрій, тому що на сьогоднішній день ситуація бажає бути кращою», – зазначив міський голова.

Депутати розглянули і затвердили зміни до Програми виконання доручень виборців та здійснення депутатських повноважень депутатами Луцької міської ради VIII скликання на 2021-2025 роки. Згідно з ними, на час дії воєнного стану кошти депутатського фонду можуть бути спрямовані не лише військовим частинам, що розміщені на території Луцької міської територіальної громади, а й військовим частинам, які зазначені в зверненні депутата ЛМР. Термін подачі звернень депутата з приводу виділення коштів збільшується на один на 1 місяць – до 30 листопада.

 

 

Коментар
Код блоку:
27/11/2022 Неділя
27.11.2022