У Луцьку перейменують ще одинадцять вулиць

28 Вересня 2022, 12:48
Фото ілюстративне 1217
Фото ілюстративне

У процесі декомунізації у Луцьку перейменують ще одинадцять вулиць.

 

Відповідне рішення сьогодні, 28 вересня, ухвалили депутати під час чергової 35-ї сесії міської ради.

 

Отож, у Луцьку  перейменують вулицю Вільямса на вулицю Городищенську, Гаврилюка – на Святогірську, Казакова – на Бібліотечну, вулицю Лермонтова на вулицю Модринову, Народних Дружинників – на Листопадову, Софії Перовської – на Світанкову, Ковпака — на  Крайню, а також вулицю Мамсурова на вулицю Магістральну та приєднати частину вулиці Мамсурова до вулиці Окружної.

Ці рішення вступають в дію з 1 лютого 2023 року, аби можна було вчасно замінити адреси.

Крім того, депутати міської ради під час сьогоднішнього засідання внесли зміни до рішення Луцької міської ради від 27 квітня №31/15 «Про завершення процесу декомунізації з перейменування вулиць міста Луцька та інших населених пунктів Луцької міської територіальної громади».

З першого лютого 2023 року нові назви матимуть ще й такі вулиці: вулиця Боженка буде називатися Виробничою, частина вулиці Говорова матиме нову назву Павла Чубинського, а частина вулиці Нікішева називатиметься Михайла Вербицького.

Департамент житлово-комунального господарства в термін до 15 січня 2023 року має забезпечити виготовлення та розміщення відповідних інформаційних стендів, вказівників із новою назвою вулиці на будівлях міста.

 

Коментар
Код блоку:
27/11/2022 Неділя
27.11.2022