Луцькі футзалістки вийшли до вісімки найкращих команд Кубка України

22 Січня 2018, 15:30
Героїні кубкового матчу Анастасія Грицак (справа) та Юлія Семенюк (зліва) 2840 Джерело: АМФВ
Героїні кубкового матчу Анастасія Грицак (справа) та Юлія Семенюк (зліва)

Дівчата з «Легіону» у непростому виїзному поєдинку здолали київську команду «КНУБА».

Матч 1/8 фіналу підопічні Дмитра Голоскокова зіграли у суботу, 20 січня.

На відміну від минулого сезону, за регламентом ця стадія складалася лише з одного матчу, тож шансів на помилку у «легіонерів» не було. До слова, торік за вихід до чвертьфіналу Кубка України «біло-сині» також змагалися з «КНУБА».

Футзалістки «Легіону» десь «проспали» початок зустрічі, пропустивши три м’ячі. Утім, ще до перерви вони вийшли уперед в рахунку (5:3), а у другому таймі втримали перевагу над столичними суперницями. Фінальна сирена зафіксувала видовищну «вікторію» луцької команди – 6:5. Найкращими у матчі були наші «зірочки» – Юлія Семенюк, яка відзначилася одразу п’ятьма забитими голами, та Анастасія Грицак.

Уже наприкінці лютого «Легіон» зіграє у чвертьфіналі змагань, а суперника незабаром визначить жеребкування.