Медичне об'єднання Луцької громади отримало допомогу з Польщі

17 Серпня 2022, 10:27
Допомога з Польщі 1187
Допомога з Польщі

Медичне об'єднання Луцької міської територіальної  громади отримало медичну допомогу з Польщі.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці закладу.

Польща не лише прийняла мільйони українських біженців і надала українцям безоплатний доступ до медичної допомоги на всіх рівнях: візити до сімейних лікарів, виклик швидкої допомоги, спеціалізована амбулаторна допомога, діагностичні дослідження (за направленням лікаря), лікування у стаціонарі, психіатричне лікування, реабілітація (крім курортів), стоматологічні послуги, але й допомагає медичним закладам в Україні.

«Наша лікарня отримала допомогу від друзів з Польщі. Медикаменти та вироби медичного призначення надав Публічний спеціалізований заклад охорони здоров'я з м. Пулави Республіки Польща (директор Пьотр Рибак). Із директором цього медичного закладу співпрацюємо давно: до того, як він став його керівником. Ще у 2013-2015 роках спільно працювали за проєктом міжнародної співпраці. Тоді був успішно реалізований проєкт «Транскордонна взаємодія для запобігання і лікування важких випадків опіків на польсько-українському кордоні»», – йдеться в повідомленні.
У закладі щиро дякують  за гуманітарну допомогу. Завдяки підтримці, які надають  благочинці, лікарі можуть надавати якісну допомогу  пацієнтам, адже працюють 24/7.
Лише за минулі вихідні дні до відділення екстреної медичної допомоги Клінічної лікарні звернувся 181 пацієнт, з них госпіталізовано – 70, надано амбулаторну допомогу – 111. 21 раз викликали вузьких спеціалістів з дому у позаробочий час.

Травмованих пацієнтів звернулося 70, з них – 24 з переломами. Сім пацієнтів були у стані сильного алкогольного сп’яніння. В операційному блоці хірурги виконали 39 оперативних втручань

Коментар
Код блоку:
27/11/2022 Неділя
27.11.2022