«Близько до серця»: на луцькому радіо стартує психологічне шоу

16 Серпня 2022, 18:35
«Близько до серця» 1490
«Близько до серця»

Радіостанція CID FM (102.4 FM) спільно з Національною асоціацією медіа запускають розмовне шоу «Близько до серця».

Про це журналістам Район.Луцьк розповіли автори проєкту.

У програмі не лише розказуватимуть про проблеми звичайних людей під час війни, а й допомагатимуть їх вирішити. Аби розкласти усе, що турбує, по полицях, радійниці детально спілкуватимуться із експерткою шоу. У програму запросили кандидатку психологічних наук, доцентку кафедри практичної психології та психодіагностики Волинського національного університету імені Лесі Українки – Ірину Грицюк.

«Лютий 2022 року кардинально змінив життя усіх українців. Та війна проходить не лише по лінії фронту, а й всередині кожного: на лінії фронту вона фізична, поза ним – психологічна. Якщо ми будемо краще розуміти один одного, нам буде легше комунікувати та робити спільну справу», – наголошують автори проєкту.

Творці «Близько до серця» розповіли і про основні завдання шоу: визначити психологічні проблеми та травми, з якими довелось зіштовхнутись людям під час війни; допомогти їх проговорити та отримати кваліфіковану допомогу від експертки-психологині.

«Говоритимемо про проблеми, з якими живуть мільйони українців; допомагатимемо знаходити рівновагу та підтримку, для того аби рухатись далі і мати сили допомагати іншим», – пояснюють творці шоу.

Програма «Близько до серця» виходитиме раз на тиждень в ефірі луцького радіо CID FM. Щоб не пропустити початок проєкту, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.

За детальнішою інформацією про шоу – підписуйтеся на соцмережі радіостанції: фейсбук та інстаграм.

Коментар
16/04/2024 Понеділок
15.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром