У Луцьку запрацюють п'ять мобільних сервісних центрів МВС

13 Серпня 2022, 10:13
У Луцьку запрацюють п'ять мобільних сервісних центрів МВС 1346
У Луцьку запрацюють п'ять мобільних сервісних центрів МВС

Головний сервісний центр МВС бачить підвищений попит на отримання послуг пов'язаних із реєстраційними діями транспортних засобів у деяких регіонах України. 

Попит викликаний у тому числі нульовим розмитненням, яке діяло кілька місяців поспіль. Аби збільшити кількість надання адміністративних послуг сервісних центрів МВС у Волинській області, ініціюють роботу у Луцьку мобільних сервісних центрів МВС. Вони проводитимуть реєстраційні дії з транспортними засобами. Про це Район.Луцьк інформує пресслужба регіонального сервісного центру МВС.

За послугами можуть звертатись мешканці Луцької територіальної громади, гості міста і взагалі всі, кому це зручно. Можна буде записатись на обслуговування не просто до одного сервісного центру МВС №0741, який працює у Луцьку, а ще додатково до  мобільних сервісних центрів МВС. 

Обрали три зручні локації:

  • вул. Ковельська, 53 (РДА , каб. ЦНАПу);
  • вул. Соборності, 18 (РАЦС, каб. ЦНАПу);
  • вул. Гордіюк, 14 б (регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Волинській області).

Мобільні сервісні центри МВС надаватимуть послуги упродовж 2 тижнів: з 15 по 20 серпня та з 22 по 27 серпня. Розпорядок роботи: з 9:30 до 17:30.

Як записатись: онлайн через функціонал е-запис. На мапі необхідно обрати Луцьк та адресу мобільного сервісного центру МВС. Буде можливість обрати талон на певний час впродовж двох днів — на день візиту або наступний день. Запис проводиться лише особисто завдяки авторизації через електронний підпис, BankID або Дія.Підпис.

Мобільні сервісні центри МВС — це пересувні сервісні центри МВС. Обслуговуватимуть громадян у МСЦ МВС два адміністратори та фахівець Експертної служби МВС. Це додаткові можливості для великої кількості людей отримати послуги там, де попит на них великий. 

Коментар
Код блоку:
28/09/2022 Середа
28.09.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром