Луцькі волейболістки пройшли етап відбору на чемпіонат Європи

14 Січня 2018, 11:01
Жіноча збірна України (U-19) з волейболу

Жіноча збірна України віком до 19 років, яку очолює керманич «Волині-Університету» Богуслав Галицький, перемогла в усіх трьох поєдинках та продовжить боротьбу за вихід до фінальної частини континентальної першості.

Етап відбору на чемпіонат Європи відбувався у Черкасах 11-13 січня. Українським дівчатам протистояли суперниці зі Швеції, Кіпру та Ісландії. Утім, як і на минулорічних східноєвропейських зональних змаганнях, підопічні Богуслава Галицького упевнено здолали опір опоненток. Партію вони віддали лише суперницям зі Швеції, вигравши з рахунком 3:1 (25:23, 18:25, 25:12, 25:18). А далі дівчата здобули дві упевнені «вікторії» над Кіпром – 3:0 (25:17, 25:17, 25:11), а також над Ісландією – 3:0 (25:23, 25:8, 25:17).

Завдяки таким результатам українки посіли беззаперечне перше місце у своїй групі відбору до першості континенту. У квітні відбудеться другий етап кваліфікації, за підсумками якого українки або вийдуть до фінальної частини змагань напряму, або ж виборюватимуть таке право у третьому відбірному раунді, який відбуватиметься у липні. Фінальний турнір чемпіонату Європи з волейболу серед дівчат до 19 років запланований на початок вересня у Албанії.

Слід відзначити, що успішні виступи нашої збірної не обійшлися й без двох дівчат з «Волині-Університету»: Вікторія Даньчак була основною волейболісткою усіх трьох поєдинків, а Наталія Ксендзук отримала порцію ігрового часу у грі проти збірної Ісландії. З таким позитивним настроєм дівчата приєднаються до партнерок по клубу, з яким уже 19-20 січня зіграють домашній матч Суперліги проти «Сєвєродончанки».