У луцькій клініці сімейної медицини «Behealthy» працюватимуть косметологи

04 Липня 2022, 15:02
Контурна пластика губ РЕКЛАМА 1653
Контурна пластика губ

У клініці сімейної медицини «Behealthy», що на вулиці Декабристів, 25 у Луцьку, відкрився кабінет косметології.

Там будуть працювати Наталія Миронюк та Юлія Ярмолюк. Вони обидві мають вищу медичну освіти та не один рік стажу. Косметологині надаватимуть великий спектр послуг: від доглядових процедур до лікування складних недуг. Це профілактика старіння, контурна пластика губ і підборіддя, ботулінотерапія заломів, плазмотерапія, мезотерапія, лікування випадіння волосся та шкірних хвороб, зокрема акне.

Наталія Миронюк та Юлія Ярмолюк.
Наталія Миронюк та Юлія Ярмолюк.

В свій перший робочий день лікарки завершують навчання з контурної пластики губ. У житті лучанки Анни, яка стала моделлю у практичній частині курсу, це перша така процедура.

«Ще ніколи я не була настільки задоволена від того, що мені зробити боляче. Трошки відчувався дискомфорт, але я готувалася до гіршого. Давно думала про те, щоб збільшити губи, але ніяк не наважувалася. Всі дівчата хочуть бути гарними. Сподіваюся, що чоловік буде тішитися», – каже клієнтка.

 

Наталія Миронюк – лікарка-анастезіологиня в декреті. Після народження дитини вирішала змінити кваліфікацію. Вона зазначає, що  медична освіта для косметолога є великою перевагою.

«В мене був випадок, коли в клієнтки я помітила збільшену щитовидну залозу. Я почала збирати анамнез і відправила її на детальніше обстеження. Пізніше вона мені написала, що в неї справді підтвердився важкі ендикринологічні захворювання. Часто людина звертається з естетичною метою, але ми бачимо, що проблена настравді внутрішня. Тому дуже важливо, щоб косметолог добре розбирався в медицині», – говорить Наталія.

 

Юлія Ярмолюк працювала лікаркою-терапевткою. Нині вона теж в декреті. Жінка каже, що чи не найважливіше для них – якість препаратів.

«Ми працюємо лише на сертифікованих препаратах. Якщо говорити наприклад про ботулінотерапію, то в Україні є лише декілька сертифікованих препаратів. Попри це, ми будемо використовувати саме їх. Адже ми відповідаємо за безпеку кожного нашого пацієнта», – каже Юлія.

У клініці сімейної медицини «Behealthy» є чимало вузьких спеціалістів, а також можливість здати аналізи. Тому, якщо відвідувач косметологічного кабінету матиме проблеми, що потребують діагностики чи обстеження суміжного лікаря – він зможе зробити це на місці.

 

Коментар
Код блоку:
19/08/2022 П'ятниця
19.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром