Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фахівець Центру зайнятості спілкується з атовцем
Фахівець Центру зайнятості спілкується з атовцем

Серед атовців у госпіталі шукали майбутніх бізнесменів

16:05 12.01.2018
2576

Фахівці Луцького міського центру зайнятості 11 січня 2017 року відвідали військовослужбовців, які проходять лікування та реабілітацію у Волинському обласному госпіталі для ветеранів війни.

Про послуги служби зайнятості, які можна отримати в центрі зайнятості, розповідала фахівець з питань зайнятості Тетяна Безушкевич. Присутні дізналися про перелік необхідних документів для отримання статусу безробітного, про послуги з тимчасової зайнятості, пошук роботи через базу вакансій на trud.gov.ua.

Фахівець відділу активної підтримки безробітних Інна Матвіюк ознайомила присутніх з можливістю відкрити власну справу за сприянням служби зайнятості. Військовослужбовці пройшли тестування для виявлення схильності до ведення підприємницької діяльності.

Учасників заходу ознайомили з перевагами ведення бізнесу:

  • відсутність обмежень (порівняно з вимогами вакансій у сфері найманої праці) щодо віку, статі, сімейного стану, стану здоров’я, освіти;
  • самостійне планування робочого часу;
  • гнучкий графік роботи;
  • можливість неповної зайнятості.

Для підтримки потенційних підприємців у Луцькому міському центрі зайнятості функціонує Центр розвитку підприємництва, де можна зустрітися з компетентними фахівцями, отримати інформаційну та консультаційну підтримку.

;
Загрузка...
Коментарі
20 вересня
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин