Школярці із Маріуполя у Луцьку вручили «золоту» медаль

25 Червня 2022, 17:12
Єлизавета Злиднєва 1064
Єлизавета Злиднєва

Єлизавета Злиднєва – переселенка з Маріуполя. Дівчина закінчила одинадцятий клас у луцькій школі № 2 із «золотою» медаллю. На вручення атестата приїхала з Польщі разом з мамою.

Крім Єлизавети, ще троє школярів-переселенців дистанційно закінчували навчання у цій школі. Про це пише Суспільне.

Дівчина розповіла, що усі її однокласники з Маріуполя живі та здорові, а ось школи, в якій вони навчались, вже немає. Заклад згорів після обстрілів російськими військовими.

«Стільки спогадів було. Тепер я здобула нових друзів, закінчую перший етап у житті і переходжу в другий. Я дуже рада», – говорить випускниця.

Мама Єлизавети, Лариса, каже: в рідному Маріуполі не вціліло нічого. Виїхали закордон, де зараз мешкають. Випускний доньки називає святом.

«Уявляли не так, але все добре, ми живі, ми тут, ми в Україні, все гаразд. Що буде потім – я не знаю, я сподіваюсь, що все буде гаразд, ми зможемо повернутися і все буде, як раніше, навіть краще», – каже Лариса Злиднєва.

До якого вищого навчального закладу буде вступати, дівчина ще не вирішила, але, вірить, що все вдасться.

За даними начальниці обласного управління освіти і науки Людмили Плахотної, цього року на Волині закінчили школу 8 011 волинян-одинадцятикласників. В області навчалися 123 дитини з територій, де тривають бої.

Коментар
Код блоку:
19/08/2022 П'ятниця
19.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром