Школярка з Гіркої Полонки виборола перемогу на Міжнародному турнірі з дзюдо

31 Травня 2022, 12:50
Анна Нестерук 1556
Анна Нестерук

Школярка з села Гірка Полонка, що у Луцькому районі, виборола перемогу на Міжнародному турнірі з дзюдо.

Про це йдеться на сайті Боратинської сільської ради.

28 травня у румунському місті Бакеу відбувся Міжнародний турнір з дзюдо. Цього разу на п’єдесталі знову майорів прапор України – золоту медаль турніру виборола 12-річна Анна Нестерук з Гіркої Полонки (тренер – Аліна Бондарєва).

Дівчина виступала у категорії 48 кг, змагаючись із суперницями віком 14 років. Анна, як завжди, продемонструвала хорошу підготовку та завзяту боротьбу і зуміла вибороти «золото» турніру.

Зазначають, що це далеко не перший успіх юної дзюдоїстки на міжнародній арені. Нещодавно Анна посіла друге місце на Міжнародному турнірі з дзюдо на призи олімпійської чемпіонки Аліни Думітру.