Знайшли місце для «МакДональдзу»

02 Лютого 2016, 12:51
4470 Джерело: poltava.to

Лучанка пропонує залучити інвесторів на створення філіалу «МакДональдз» у  районі найбільшого скупчення людей – на вулиці Карпенка-Карого, поряд з Варшавським ринком, залізничним  вокзалом та автовокзалом.

Таку петицію зареєструвала у понеділок, 1 лютого Інна Бугайчук.

На її думку, відкрити філіал «МакДональдз» можна в одному з найбільш людних районів міста, який охоплює залізничний вокзал, автовокзал, Варшавський ринок, ТЦ «Ювант», «Караван», «Порт Сіті».

«Зручною для доїзду і місцерозташування закладу як для місцевих жителів, так і для гостей міста, вважаю вулицю Карпенка-Карого, що навпроти «Юванта» позаду залізничного вокзалу», – пише вона.  

Наразі петицію підписали 14 осіб з 300 потрібних, щоб її розглянули у міськраді.

Нагадаємо, лучанин просить у міської влади запросити компанію «МакДональдз» в місто. Це звернення підписали 252 особи з 300 потрібних. До кінця збирання підписів залишилося 7 днів.

 На сьогоднішній день в 24 містах України діє 83 ресторани: Київ – 32, Харків – 9, Дніпропетровськ – 8, Одеса – 7, Львів – 4, Донецьк – 3, Вінниця – 2, Кривий Ріг – 2, Запоріжжя – 1, Миколаїв – 1, Маріуполь – 1, Луганськ – 1, Севастополь – 1, Сімферополь – 1, Полтава – 1, Чернігів – 1, Черкаси – 1, Житомир – 1, Суми – 1, Кременчук – 1, Ялта – 1, Рівне – 1, Херсон – 1, Ювілейне – 1, Бориспіль– 1.

Коментарі
02 Лютого 2016, 16:53
зайдіть на сайт Макдональсу він не продає роялті в міста менші 500 тис. жителів.а те що в рівному там незовсім законо...
02 Лютого 2016, 17:25
Шоб ви так работать хтіли як гімно жерти!
02 Лютого 2016, 17:42
Не розумію сенсу.І так люди страждають від ожиріння та різними іншими захворюваннями,а тут ще МакДональдз хочуть зробити.Щоб ви собі розуміли поїсти в МакДональдзі буде по ціні майже так само як і в інших нормальних закладах(фелічіта,соло і тд...)<br/>А ще люди жаліються на кількість не гарних та повних дівчат/хлопців.<br/>Так що все в ваших руках)
02 Лютого 2016, 18:16
Люди, схаменіться!!!! До чого тут петиції до Міської ради! Не перетворюйте на фарс міжнародну практику громадських петицій! Ви пропонуєте пану Романюку власним коштом відкрити Макдональдз чи депутатам Міської ради скинутись))) Таке враження, що всі проблеми міста вже вирішені - рівні дороги та тротуари, новий рівень ЖКГ, якісна медицина, всі школи і садочки відремонтовані, ба навіть більше - збудовано купу нових!!!, налагоджено сортування відходів та їх переробка тощо, ми супер круте європейське місто, от тільки Макдональдзу не вистачає!!!!
02 Лютого 2016, 19:38
Яка різниця скільки худих і товстих, якщо людина хоче там харчуватися то буде якщо не хоче то не буде. Пишете дурню. Нема у на цього закладу, а товстих людей багато,у селах багато які їдять свої харчі і із магазину. Тобто проблема тут не у Макдональдсі
02 Лютого 2016, 20:02
Звісно-це не проблема МакДональдзу,але давайте дивитися реально до чого це може призвести.Не бачу ніяких позитивних сторін Маку.Впевнений,що більшість людей ,які розцінюють пріоритети правильно підтримають мою позицію.
02 Лютого 2016, 23:29
Чистий фарс і безглуздя: і щодо Мака в Луцьку і щодо місця.
02 Лютого 2016, 23:44
чікен хат забитий до отказу ?
03 Лютого 2016, 12:07
Як на мене в Луцьку достатньо фастфуду. Майже в кожному великому торговому центрі (ЦУМ, ПортСіті (декілька), Варшавський,...).
03 Лютого 2016, 14:08
&quot;Нафіга козі баян?&quot; Нащо Луцьку ще один заклад нездорового харчування??
03 Лютого 2016, 14:08
Нащо Луцьку ще один заклад НУ ДУЖЕ &quot;ЗДОРОВОГО&quot; харчування??
03 Лютого 2016, 14:58
не хочеш ходити в мак той і не будиш. Барани !!!!!!
03 Лютого 2016, 14:58
не хочеш ходити в мак той і не будиш. Барани !!!!!!
03 Лютого 2016, 16:21
Бізнес логіки - 0.