Книгарні міста: що читають лучани

28 Січня 2016, 14:10
1948 Джерело: 2inspire.ru

Продавці книгарень нашого міста запевняють – лучани купували і купують книги з неменшим запалом.

Про видання, які були особливо популярними протягом першого місяця нового року серед покупців луцьких книжкових крамниць пише Таблоїд Волині

У книгарні «Освіта» найчастіше запитували:

1. «Покров» Люко Дашвар від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Останні дні листопада 2013-го, країну лихоманить. Мар’яна не звертає уваги на це – усі її думки лише про чоловіка, який насправді не вартий сліз. Зустріч із дивним хлопцем Ярком змінює все. «Ти моя жінка», – сказав він. І від того стало так солодко... Та тепер не час насолоджуватися життям.

2. «Буквар миру» Григорія Сковороди від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Видання ілюстроване старовинними гравюрами, які любив сам Сковорода. Діти знайдуть тут славетні «Харківські байки», батькам будуть цікаві й корисні притчі, присвячені мистецтву доброго виховання дітей, бабусям і дідусям — варіації Сковороди на теми чудесного діалогу Цицерона «Про старість». А у діалозі «Алфавіт, чи Буквар миру» філософ обстоює геніальну думку: всі люди рівні, тому що вони різні.

3. «АД-242. Історія мужності, братерства і самопожертви» від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Книга про 242 дні боїв в аеропорту Донецька, або в АДу — як його назвали оборонці летовища — це майже шість десятків свідчень «кіборгів», коментарі військових експертів та військових аналітиків з України, Росії, США та Канади, представника Генерального штабу Збройних сил України.

4. «Аеропорт» Сергія Лойка від видавництва «Брайт букс».
Маленький український гарнізон Аеропорту відбиває атаки противника, що багаторазово перевершує їх в живій силі і техніці. Вороги стикаються з тим, чого не очікували і у що не можуть повірити. З кіборгами. Також тут знаходиться американський фотограф, який з ряду причин переживає цю необов'язкову війну, як особисту драму…

5. «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівена Р. Кові – від видавництва «Клуб сімейного дозвілля»
Світовий супербестселер, який позитивно вплинув на життя мільйонів людей в усьому світі, серед них Білл Клінтон, Ларрі Кінг, Стівен Форбс! Керівництво навчить вас краще розуміти себе, визначати пріоритети, формулювати життєві цілі й досягати їх. Це книжка для тих, хто хоче стати кращим у професійній діяльності, максимально реалізувати свій творчий потенціал та назавжди змінити своє життя на краще.

Книгарня «Є» представила такий топ-продажів:

1. «Бог ніколи не моргає» Регіни Бретт від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
50 уроків від Регіни Бретт, американської журналістки, яка двічі виходила до фіналу Пулітцерівської премії в номінації «За коментар». Роздуми про те, чому Регіна навчилася, перебуваючи в статусі матері-одиначки, коли шукала кохання там, де його не було, коли працювала над стосунками з Богом, боролася з раком і намагалася примиритися з важкими спогадами дитинства. Свої уроки Регіна публікувала в авторській колонці в газеті, і відразу стала однією з найпопулярніших в історії видання.

2. «Покров» Люко Дашвар від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».

3. «Дівчина у потягу» Поли Гоукінз від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Рейчел щодня сідає на той самий потяг. Проїжджаючи повз затишні приміські будиночки, вона кожного дня бачить подружню пару, яка снідає на веранді. Рейчел подобається спостерігати за ними, адже їхнє життя видається їй більш радісним, ніж її власне. Але одного разу в цьому безтурботному раю, яким вона уявляє їхню оселю, дівчина побачила дещо шокуюче. Вона розповідає про побачене поліції. Але їй не вірять...

4. «Безлад. Головний посібник з помилок і негараздів» Кері Сміт від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Усе життя тебе вчили уникати безладу: намагайся все контролювати, малюй, не виходячи за лінії, роби все ідеально та в жодному разі не торкайся брудних речей...Ця книжка пропонує робити все навпаки. Нехай вона перетвориться на твою персональну ігрову кімнату. Те місце, де можна почуватися вільним, смітити, забруднювати все навколо, робити те, чого в реальному житті не можна.

5. «Аеропорт» Сергія Лойка від видавництва «Брайт букс».

Серед асортименту книгарні «Знання» покупці надавали перевагу таким виданням:

1. «Крадійка книжок» Маркуса Зузака від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Вражаюча історія, яку розповідає... Смерть! До влади в Німеччині прийшли фашисти. Вперше Смерть побачив маленьку Лізель, коли прийшов забрати душу її братика. Він став свідком того, як дівчинка вкрала першу книжку, і зацікавився її долею…

 2. «Знищ цей щоденник» Кері Сміт від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Книжка-блокнот від канадської художниці. Кожна сторінка містить спеціальне завдання-антистрес: тут треба розлити каву, а наступну сторінку просто зім’яти, ще «Щоденник» необхідно скинути з багатоповерхівки й потоптатися по ньому.

3. «Дівчина у потягу» Поли Гоукінз від видавництва «Клуб сімейного дозвілля»

4. «Атлант розправив плечі» Айн Ренд від видавництва «Наш формат».
Всесвітньо відома трилогії Айн Ренд. Авторка писала роман впродовж 12 років, і він став її найгучнішим бестселером. Вперше книгу видали у 1957 року. Американці вважають її найвпливовішою після Біблії. 

5. «Покров» Люко Дашвар від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».

У Книгарні Волинської обласної друкарні найчастіше купували:

1. «Волинь.Час. Люди. Історія. Погляд крізь об`єктив» – від видавництва «Волинська обласна друкарня».
Презентаційне видання, яке представляє регіон у контексті європейському й загальноукраїнському, а також фіксує мікромоменти його самобутності. На сторінках альбому проілюстровані найвизначніші пам’ятки історії, архітектури та духовного життя нашого краю, культурна спадщина, природа, рекреаційні ресурси промисловість регіону. Ця книга стане гарним подарунком і своєрідним путівником для гостей краю, а також чудово доповнить домашню бібліотеку!

2. «Квіти для Елджернона» Деніела Кіза від від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Чарлі Гордон — розумово відсталий, але у нього є друзі, робота, захоплення і непереборне бажання вчитися. Він погоджується взяти участь у небезпечному науковому експерименті, який може зробити його найрозумнішим...
Яку ціну маємо ми платити за свої бажання? Чи варті вони того?

3. «Країна гіркої ніжності» Володимира Лиса від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Три жінки, три нелегкі долі, три шляхи до кохання...У неї було дивне ім`я і дивовижна доля. Даза, дочка радянського чиновника, у 30-х роках пройде пекло дитбудинку, а після війни опиниться у вирі повстанської боротьби. Її донька Віталія, витончена естетка, покохає кримінального авторитета. Онуці Олесі в наш буремний час теж доведеться боротися за кохання...

4. «Синій зошит. Аркуші днів світящих» Мирослава Дочинця від видавництва «Карпатська вежа».
Це особлива книга. Починаючи з жанру: не роман, не повість, не збірка оповідок – радше вправна реанімація найдавніших різновидів письма – сповіді, одкровення, притчі. Книгу цю можна читати з будь-якого місця, гортаючи сторінки як уперед, так і назад. Повертаючись і перечитуючи. І щоразу знаходячи щось сокровенне й нове. Бо всі ми голодні любов’ю. Нестачею її для себе і невмінням дати її іншим. А книга, либонь, і є тим хлібом, що почасти цей голод тамує.

5. «Третя світова: битва за Україну» Юрія Фельштинського, Михайла Станчева від видавництва «Наш формат».
Автори книги здійснюють короткий екскурс в історію України, від її виникнення і до нині, водночас аналізують відносини України з Росією: перешкодам, які створює Росія на шляху України до Євросоюзу і членства в НАТО; економічному та газовому шантажу, якому піддає Росія Україну і всю Європу; спробам Росії створити з України плацдарм для подальшого просування з України та Росії в східноєвропейські країни, використовуючи для цього тактику гітлерівської Німеччини та сталінського Радянського Союзу. 

Коментар
23/10/2021 Субота
23.10.2021
22.10.2021