«Волиньобленерго» хоче полегшити лучанам життя

18 Грудня 2017, 15:36
Відкриють Центр обслуговування клієнтів 1931
Відкриють Центр обслуговування клієнтів

Аби зробити обслуговування споживачів електроенергії максимально зручним, комфортним і необтяжливим, в обласному центрі відкриють Центр обслуговування клієнтів ПрАТ «Волиньобленерго».

Урочисте відкриття Центру відбудеться у п'ятницю, 22 грудня, о 10:00, на вулиці Лесі Українки, 16а. Першопочатково Центр надаватиме послуги лучанам, а згодом розширить повноваження і на споживачів Луцького району.

Луцька міська філія ПрАТ «Волиньобленерго» обслуговує найбільшу кількість споживачів порівняно з іншими районними підрозділами товариства: 75 тисяч фізичних, та більше трьох тисяч юридичних осіб. 

Центр працюватиме за принципом «єдиного вікна». Споживачі зможуть тут укладати та розривати договори про користування електричною енергією, вносити показники лічильника, звіряти розрахунки, реструктуризувати борг за електику.

Також у центрі надаватимуть послуги з технічної перевірки та експертизи засобів обліку, встановлення багатотарифних лічильників. Нові підключення споживачів, видача технічних умов на приєднання до електричних мереж, погодження проектно-кошторисної документації і виконання будівельно-монтажних робіт теж будуть у компетенції центру.

Клієнтів обслуговуватимуть дванадцять працівників, завдання яких максимально оперативно та якісно прийняти споживача, створити заявку на надання послуги, направити її на виконання компетентному підрозділу компанії та, у разі потреби, видати споживачу результат послуги.

 

 

Коментар
05/08/2021 Четвер
05.08.2021
04.08.2021