Діти учасників АТО\ООС вчилися моделювати та створювати ігри в IT Step School

22 Лютого 2022, 16:56
Діти учасників АТО\ООС вчилися моделювати та створювати ігри в IT Step School 608
Діти учасників АТО\ООС вчилися моделювати та створювати ігри в IT Step School

Протягом місяця діти воїнів АТО та ООС мали можливість здобути базові навички моделювання та розробки відеоігор в IT Step School.

На останніх заняттях 21 лютого побувала журналістка Район.Луцьк.

Школа надала приміщення, вчителів та матеріально-технічну базу, тож діти мали все необхідне для ефективного навчання. Цей проєкт дозволив учням ближче познайомитися зі сферою IT і в майбутньому зможе стати гарною базою для розвитку в цьому напрямку.   

На останніх двох заняттях, які відбулися у понеділок, 21 лютого, діти створювали власні планети та астронавтів, що встановлювали там прапор України. Після завершення курсу учні діти захисників отримали сертифікати.

Соціальний проєкт «Успіх – у твоїх діях» реалізували у співпраці з координаторкою Жіночого руху «За Майбутнє» Ольги Максим’як та з допомогою волонтерського руху «Меценати для солдата». На базі IT Step School діти військових, які захищають чи захищали Україну від російських окупантів, вчилися створювати 3D-моделі будівель, транспорту, персонажів, космічні локації та прості відеоігри у програмах Tincercad та Microsoft-Kody Game Lab.

За словами керівника волонтерського руху «Меценати для солдата» Руслана Теліпського, у проєкті взяли участь 20 дітей Героїв Небесного легіону, батьки  яких загинули на війні, і четверо дітей ветеранів та бійців ООС.

Нагадаємо, що школу IT Step School у Луцьку відкрили у 2020 році на базі Комп’ютерної Академії ШАГ, яка працює у місті з 2013 року. Наразі у школі навчається 45 учнів 5-9 класів. Під час навчання в IT  Step School використовують унікальні авторські методики, сучасні технології і підходи у навчанні.

Читайте такожУчні IT STEP SCHOOL здобули 40 призових місць на Всеукраїнській олімпіаді

Коментар
07/06/2023 Середа
07.06.2023